Eliada Oils lezzet tutkunlarının sofralarına sızıyor

639

Eliada Oils Kurucu Ortaklarından Gizem Çetintürk: “Kaliteli bir yaşamın ön koşulu doğal ve sağlıklı beslenmeyi tercih etmektir. Tüketici markalı, kontrollü, gerekli analizleri yapılan ve uygun saklama koşullarında ambalajlanan ürünleri satın almalıdır”

Ege’ye özgü yaşam biçimini gelecek nesillere taşımayı amaçladık

Eliada Oils Kurucu Ortaklarından Serdar Yıldız: “Ailesinden bugünlere ulaşmış zeytinliklerin yeniden işlenmesi sonrasında, 2015 yılından bugüne kadar önemli bir kurumda çeşitli tadım eğitimleri alan ve her hafta tadım panelisti olarak görev yapan kurucu ortağımız ile hikayemiz başladı. Sağlıklı yaşamı ve Ege’ye özgü yaşam biçimini gelecek nesillere taşımayı amaçladık. 2019 yılında firmamızın kurulması ile tarih boyunca doğanın insana sunmuş olduğu zeytinyağı mucizesini, Eliada’nın sanatsal dokunuşuyla birleştirdik.”

Değerlerimizden ödün vermiyoruz

Sağlık açısından taşıdığı değerlerin kaybolmadığından emin olduktan sonra, en uygun yöntemlerle üretilen Eliada natürel zeytinyağlarını tüketici ile buluşturuyoruz. Doğal ve sağlıklı yaşamın sürdürülebilirliğinde aktif rol oynayarak ve değerlerimizden ödün vermeden, tüketicinin güvenle aradığı marka olma yolunda ilerliyoruz. Akredite olmuş yetkili laboratuvarlarda ürünlerimizin analizleri gerçekleştiriliyor. Akabinde tadım uzmanları tarafından ürünlerimizin tadımları yapılıyor ve kategorilere ayrılıyor. Bu işlemler sonunda, özel olarak tasarlanan ambalajları içerisinde ürünlerimiz tüketicinin beğenisine sunuluyor. Bu çerçevede tüketicinin de sağlıklı yaşamı ve buna uygun ürünleri tercih etmesini öneriyoruz.

Tadım farkı ile öndeyiz

Dağıtım kanallarımızı özellikle doğal, sağlıklı ürünler satan ve gurme lezzetleri bir araya getiren profesyonelleşmiş stratejik noktalarda belirliyoruz. Bu doğrultuda, tadım farkı ile öne çıkan ve doğallığını koruması için özel olarak tasarlanmış ambalajı ile Eliada Zeytinyağları, tüketici için rahatlıkla ulaşılan bir ürünümüzdür. Tüketiciler, İnternet sitemizden ve çeşitli online alışveriş sitelerinden ücretsiz kargo ile ürünümüzü temin edebilir.

Kaliteli ürünler üreten butik zeytinyağı firmalarının giderek çoğalmasına seviniyoruz

Ülkemizde zeytinyağının tüketimi henüz olması gereken bir seviyeye maalesef ulaşamamıştır. Anavatanı topraklarımız olan bu eşsiz doğal besin kaynağı olan zeytinyağının sağlığımız üzerindeki faydaları artık tüm Dünyada kabul görmüş bir gerçektir. Bunun ile birlikte markalı ve kontrollü üretim ile zeytinyağının kullanım alanları ilgili bilgilendirme ve çalışmalar yeterince yapılmadığı için gerek yurtdışında gerek ise yurtiçinde zeytinyağlarımız hak ettiği yere ulaşamamıştır. Son yıllarda, kaliteli ürünler üreten butik zeytinyağı firmaları giderek çoğalmaktadır ve biz de bundan çok büyük bir sevinç duymaktayız. Eliada olarak nihai hedefimiz, sağlıklı kuşaklar için doğru ve kaliteli beslenme alışkanlıklarının yerleşmesine katkı sağlamaktır. Yurt içinde ve uluslararası arenada Ege zeytinyağının kalitesinin ve güvenirliğinin hak ettiği yeri kazanmasına destek veriyoruz.

Lezzet tutkunlarının sofralarına sızıyoruz

Firmamız erken hasat ve soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen natürel zeytinyağı üreticisidir. Yoğun meyvemsi acılık ve yakıcılığı daha yoğun hissedeceğiniz özel üretim Eliada Premium natürel sızma zeytinyağının, orta meyvemsilikte ve acılık ve yakıcılığı orta düzeylerde olan Eliada natürel sızma zeytinyağının ve erken hasat edilen Eliada Natürel birinci zeytinyağlarının satışını gerçekleştiriyoruz.

http://eliada.com.tr/

Premium Natürel Sızma/ 500ml

Ürün Özellikleri

BÖLGE: Güney Ege Bölgesi
YÜKSEKLİK : Yüksek Dağlık Bölgeler
HASAT YÖNTEMİ : El ile hasat
SIKIM YÖNTEMİ : Hasat edildikten sonra 12 saat içerisinde mekanik ve soğuk sıkım yöntemi elde edilmiştir.
AROMA : Farklı, eşsiz , yoğun yeşil meyve ve çağla badem aromaları ile damakta taze yaz meyveleri anılarını canlandırır.
TAT : Yoğun meyvemsi , acı ve yakıcı
GÖRÜNÜM : Hafif yoğun , altın sarısına çalan parlak yeşil

Perakende satış fiyatı: 94,99TL.

Natürel Sızma/ 500ml.

Ürün Özellikleri

BÖLGE : Ege Bölgesi
YÜKSEKLİK : Orta Yüksek Dağlık Bölgeler
HASAT YÖNTEMİ : El ile hasat
SIKIM YÖNTEMİ : Hasat edildikten sonra 24 saat içerisinde mekanik ve soğuk sıkım yöntemi elde edilmiştir.
AROMA : Yaprak ve çağla badem aroması
TAT : Orta meyvemsi , hafif acı ve yakıcı
GÖRÜNÜM : Hafif yoğun , altın sarısı

Perakende satış fiyatı: 69,99TL