The St. Regis İstanbul, misafirlerine çifte kazanç fırsatı sunuyor

161

Nişantaşı’nın kalbinde yer alan The St. Regis Istanbul’un muhteşem park ve boğaz manzaralı odalarında ve imza suitlerinde 31 Mart 2020’ye kadar konaklayacak Marriott Bonboy Elite üyeler, tam iki kat puan kazanma fırsatını yakalıyor.

Marriott Bonvoy üyeleri 131 ülkede yer alan 7 binden  fazla otel ve tatil köyünde özel avantajlardan yararlanabiliyor.


5. yılında The St. Regis İstanbul hikayesi…

2015 yılında açılan The St. Regis İstanbul, lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ayrıcalıklarıyla misafirlerine beklentilerinin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatmaya 5. yılında da devam ediyor. Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyan otelin Maçka Parkı ve Boğaz manzaralı ödüllü odaları ve 14 adet özel suiti bulunuyor.

İki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago Istanbul, büyüleyici manzarası, 35 yılı aşan Spago kültürüne özel birbirinden nefis lezzetleri ile Türkiye’nin en bol ödüllü ve prestijli adresleri arasında yer alıyor. Otel girişindeki Nişantaşı’nın buluşma noktası, Türk ve Dünya mutfağını sentezleyen St. Regis Brasserie ve yine otel bünyesindeki St. Regis markasının seçkin köklerinden doğan ve ayrıcalıklı bakımlarıyla nadir bir SPA deneyimi vadeden Iridium SPA İstanbul ile de adından söz ettiriyor.