Altınyıldız Classics’ten, 13 Ekim Takım Elbise Günü’ne özel indirim!

140

Altınyıldız Classics, ilklere imza atarak öncüsü olduğu ‘13 Ekim Takım Elbise Günü’ne özel kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Tarz sahibi erkekler birinci takım elbiseye 499,99 TL’ye, ikinci takım elbiseye 199,99 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyor.

Her açıdan başarılı olmak için iyi giyinmenin önemini bilenlere hitap eden Altınyıldız Classics’te 13 Ekim’e kadar her takım elbise alışverişinde geçerli indirime ek olarak gömlek, kravat ve ayakkabıdan oluşan set sadece 199,99 TL.

Takım elbise denince ilk akla gelen markalardan olan Altınyıldız Classics köklü geçmişi, kalitesi ve yenilikçi bakış açısıyla takım elbise konusundaki uzmanlığını günümüze taşıyor. Kumaş kalitesinin yanı sıra kir ve leke tutmayan Nano takım elbiselerden kırışmama özelliğine sahip Travel takım elbiselere uzanan inovatif tasarımları ile fark yaratarak günlük hayata pratik ve stil sahibi çözümler sunuyor.

‘13 Ekim Takım Elbise Günü’ne özel modellere, Altınyıldız Classics mağazalarından ve altinyildizclassics.com adresinden ulaşabilirsiniz.

www.altinyildizclassics.com

Facebook: altinyildizclassics

Instagram: @altinyildizclassics

Twitter: @altnyldzclsscs

Önceki İçerikBu rujlara sadece aşık olunabilir
Sonraki İçerikTürkiye’nin en büyük ceviz işleme fabrikası açıldı!