Pop Corner ile Kanyon’da “Oh So Pop” Rüzgarı

810

Pop Corner, yeni mağazasını Kanyon Alışveriş Merkezi’nde açtı. Izipizi, Chimi, The White Brand, Bling2O, Wouf gibi ikonik markaları sevenleri ile buluşturan Pop Corner, trend avcılarını Kanyon AVM -2. katta bulunan mağazasına davet ediyor.

‘Oh So Pop’  sloganıyla genç, dinamik ve cool markaları tarz tutkunları ve farklı olmayı sevenlerin beğenisine sunan Pop Corner, Kanyon AVM mağazasında KUF mum, Mysia Sabun, Kapka Emaye, Happy Ness gibi Türk tasarım markalarına da ev sahipliği yapıyor. Ayrıca Lexon hoparlör saat ve lamba gibi teknolojik ürünler, çocuklar icin Dthink gece lambaları öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

Her yaşa ve zevke hitap eden ikonik markaların laptop kılıfı, bel çantası, deniz gözlüğü, güneş gözlüğü, ekran gözlüğü, defter, takı,  emaye tabak/bardak, sabun,  hoparlör, lamba ve anahtarlık gibi özel ürünleri Pop Corner Kanyon AVM mağazasında trend avcılarını bekliyor.

Pop Corner Kanyon AVM – 2.katta…

www.popcorner.com.tr

Pop Corner Hakkında;

2012 yılından bu yana global pazarda trend olmaya başlayan markaları keşfederek Türkiye’ye getiren Can Yörükoğlu tarafından kurulan Pop Corner, Izipizi, The White Brand, Chimi, Wouf gibi ikonik markaları trend avcıları ile buluşturuyor.

Önceki İçerikColgate ve Watsons ile minik gülücükler büyümeye devam ediyor
Sonraki İçerikValar Ventures’ten Bitpanda’ya 52 milyon dolarlık yatırım