Colgate ve Watsons ile minik gülücükler büyümeye devam ediyor

161

Colgate ve Watsons Türkiye Gülmek İyileştirir Derneği’nin “Hijyenik Oyun Merkezi” projesine ikinci yılında da destek vermeye devam ediyor.

28 Eylül – 1 Kasım 2020 tarihleri arasında Watsons mağazalarından yapılan 20 TL ve üzeri Colgate alışverişleri, Gülmek İyileştirir Derneği’nin “Hijyenik Oyun Merkezi” projesine destek oluyor. Ayrıca alışverişiyle projeye destek olan tüketiciler; desteklerinin sembolü olarak da Gülmek İyileştirir Derneği’nin sembolik bilekliğine sahip oluyor.  

Gülmek İyileştirir Derneği’nin kurduğu Hijyenik Oyun Merkezleri, 3-10 yaş aralığında ciddi rahatsızlıklar sebebi ile tedavi gören çocukların güvenli bir şekilde oyun oynayarak sosyalleşmelerini sağlıyor.

Projenin ilk yılı olan 2019’da Colgate ve Watsons’ın katkılarıyla Gülmek İyileştirir Derneği Aralık ayında ikinci Hijyenik Oyun Merkezi’ni açtı. Bu yıl da projenin amacı Hijyenik Oyun Merkezi sayılarının artırılmasına destek olmak ve daha fazla minik gülücüğün oyun oynayarak sosyalleşmesini sağlamak!

Colgate ve Watsons’ın birlikte hayata geçirdiği bu özel sosyal sorumluluk projesi, bu yıl dijital canlı yayınla düzenlenen 6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri “Özel Kategoriler” bölümünde“Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülüne layık görüldü.

Önceki İçerikJaguar F-TYPE yenilendi
Sonraki İçerikPop Corner ile Kanyon’da “Oh So Pop” Rüzgarı