Dorock XL Rooftop ile Taksim yeniden canlanıyor

3198

Dorock XL Kadıköy, Dorock XL Heavy Metal’in ardından zincirin yeni şubesi Dorock XL Rooftop, Taksim Fitaş Pasajı’nın 6. katında misafirlerini ağırlayacak. Ekim sonuna kadar devam edecek olan Oktoberfest’te girişler ücretsiz ve her gün festivale özel etkinlikler olacak. 

Hiç bitmeyen dinamizmiyle Dorock XL Rooftop, Taksim’i yeniden harekete geçirmeye hazır!

Alternatif etkinlik mekanı

Diğer Dorock XL’larda olduğu gibi şefi ve mutfağıyla da iddialı olan ve dünya mutfağından seçkin lezzetleri menüsünde bir araya getiren Dorock XL Rooftop, ayrıca DJ performanslarıyla da lezzeti ve eğlenceyi aynı çatı altında sunmaya devam edecek.

Kallavi Kahve’nin içinde olacağı corner şeklindeki küçük dükkanlarda sokak lezzetleri de yer alacak. 

Dünya mutfağından seçkin lezzetler

Sabah kahvaltısından, gece atıştırmasına kadar her şeyin bulunduğu Chef Rüştü Ekmen tarafından hazırlanan geniş menüsü ile dünya mutfaklarından eşsiz tatlar sunan Dorock XL Rooftop, özel yemeklerden kutlamalara kadar geniş bir içerik ile misafirlerini ağırlarken müzik hep baş rol oyuncusu olacak. 

Sabah saat 9’da açılıp gece saat 05:00’e kadar hizmet verecek olan mekan; 1.100 metrekare alana ve 350 kişilik oturma kapasitesine sahip. Sunduğu geniş ve ferah alanla Dorock XL Rooftop,   etkinlikler için de yeni bir alternatif yaratacak.