Zula’nın en yeni mekanı Emaar’da açıldı

1220

Adını Harbiye’nin arka sokaklarına gizlenmiş bir hamburger cenneti olarak doğmasından alan Zula’nın yeni şubesi Emaar Square Mall’de açıldı.

Yiyecek içecek sektöründeki başarılarıyla tanınan Cihan Kıpçak, Üryan Doğmuş, Erdal Arğiş ve Abdi Akgül tarafından 2017 yılında kurulan Zula’nın başarısının sırrı, bu tecrübeli dört ismin mekânın her şeyi ile birebir ilgilenmelerinden geliyor.

Yumuşak ekmeklerinin arasında iyi pişmiş, suyunu kaybetmemiş köftelerle hazırlanan nefis burgerleri ile meşhur Zula’nın menüsünü ünlü şefler Cihan Kıpçak, Üryan Doğmuş ve Erdal Arğiş hazırlarken, lezzetleri kadar yaratıcı farklı paylaşımları ile dikkat çeken @zulaistanbul sosyal medya hesabını ise Abdi Akgül yönetiyor.

Zula’nın tüm ekmek, sos, köfte ve diğer tüm malzemeleri özel olarak kurulmuş üretim mutfağında sağlıklı koşullarda titizlikle, özel olarak hazırlanıyor. Bu da Zula’yı sağlıklı hamburger yemek isteyenlerin bir numaralı tercihi haline getiriyor.

Cheddar peyniri, karamelize soğan, turşu relish ve trüflü mayonezden oluşan BASIC Burger, bu malzemelere ekstra bacon eklenerek hazırlanan EDIZIONE Burger ile 200 gramlık B.I.G Burger’in yanı sıra Hotdog, Taco ve Basque Cheesecake gibi tatlar Emaar Square Mall Zula’nın menüsünde yer alıyor.

Geniş açık oturma alanına sahip Emaar Square Mall Zula’nın farklı menüsü lezzet tutkunları ile buluşmayı bekliyor. Emaar Square Mall Zula, dileyenlere paket servis hizmeti de sunuyor.

Emaar Square Mall Zula

Adres: Emaar Square Mall Teras Katı

Emaar Hakkında:

Dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa, en büyük kiralanabilir alana sahip ve en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi olan The Dubai Mall gibi ikonik projelerde imzası olan Emaar Properties’in İstanbul’daki ilk alışveriş merkezi Emaar; İstanbul Anadolu Yakası’nda, en gözde markaların ve etkinliklerin yer aldığı bir buluşma noktası olarak tasarlandı. Tasarımı ve mimarisi İstanbul’un zengin kültürel mirasını ve ruhunu yansıtan Emaar, Türkiye’de ilk kez yer alan lüks markaların da dahil olduğu 450 mağaza ve 50’nin üzerinde restoran ve kafeye ev sahipliği yaparken, alışverişten gastronomi ve eğlenceye kadar modern şehir yaşamının her ihtiyacını karşılayan bir yaklaşım sunuyor. Emaar’ın eğlence portföyünde yer alan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi 200’e yakın türde 20 binin üzerinde canlıya ev sahipliği yapıyor; 2.400 kişilik kapasiteye sahip 15 sinema salonundan oluşan Cinemaximum Emaar ise Gold Class salonu, şehrin Anadolu yakasındaki ilk 4DX ekran ve IMAX teknolojisi ile şehirdeki en büyük sinemalardan bir tanesi. Her yaştan ziyaretçisine keyifli ve eğlence dolu bir ortam sunan Emaar, bugüne kadar gerçekleştirdiği pek çok etkinlik ile de İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki en önemli buluşma noktalarından biri. Emaar; Cartier, Gucci, Hermes, Harry Winston, Tourbillon, Hugo Boss ve ünlü Fransız markası Galeries LaFayette’in Türkiye’deki ilk ve tek mağazası ile dünyanın önde gelen markalarını da bünyesinde barındırıyor.

Önceki İçerik46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerine kavuştu!
Sonraki İçerikBedük’ten “Intergalactic” şarkısına yeni video