Yves Rocher, Burcu Kara’nın yüzü olduğu Elixir Uv kremini tanıttı!

264

Kurulduğu günden bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren ve bitkisel güzelliği herkes ile buluşturan Dünyaca ünlü kozmetik markası Yves Rocher, Elixir Botanique 50 Faktör Koruyuculu Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi’ni, 31 Mayıs Salı günü, kampanya yüzü oyuncu Burcu Karanın da katıldığı özel bir davet ile Villa Emma – Etiler’de tanıttı.

Keyifli davet, Yves Rocher Türkiye Genel Müdürü Elif Berker ve ürün marka yüzü Burcu Karanın ev sahipliğinde gerçekleşti. Davete basın ve cemiyet hayatından Sedef Avcı Kasabalı, Azra Akın Koru, Hande Subaşı, Akasya Asıltürkmen, İdil Fırat, Ceylan Çapa gibi isimler katıldı.

Doğal bir yaşam tarzını hayatının her alanında uygulayan Burcu Kara’nın yer aldığı bu heyecan verici iş birliğinin ilk adımı olan reklam filmi 16 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de bütün televizyon ve dijital platformlarda yayınlanmaya başlamıştı. Elixir Botanique 50 Faktör Koruyuculu Detoks Etkili Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi yakından keşfedildiği davet büyük ilgi gördü.

Bretanya’dan gelen iki patentli Okyanus yosunu ve Latin Çiçeği bitkileriyle geliştirilen, Yves Rocher Elixir Botanique Detoks Etkili 50 Faktör Koruyuculu Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi, içeriğindeki yüksek güneş koruması sayesinde, cilt yaşlanmasını hızlandıran, cildi yıpratan ve lekelere neden olan UVA/UVB ışınlarına karşı bir kalkan görevi görerek Yves Rocher Turkiye Ailesi cildinizi foto yaşlanmaya karşı korumaya söz veriyor!