TikTok’ta #YalınŞarkıları ile en iyi videoyu çek, konsere katıl!

164

Kullanıcılarına yeteneklerini sergilemeleri için her zaman pozitif bir ortam sunan TikTok, müzik temalı kampanyalarına devam ediyor. Ünlü sanatçı ve söz yazarı Yalın’ın katılımıyla #YalınŞarkıları kampanyasını başlatan platform, kullanıcılarını keyifli videolar paylaşmaya davet ediyor.

1-7 Eylül tarihleri arasında sürecek olan kampanyaya kullanıcılar yoğun ilgi gösteriyor. #Yalınşarkıları etiketiyle paylaşılan videolar, şimdiden 60 milyon görüntülenmeye ulaştı.

Unutulmaz Yalın şarkılarıyla eğlenceli ve nostaljik dakikalar

TikTok’un özel bir parçası olan müzik, TikTok topluluğunun en büyük ilham kaynağı olarak göze çarpıyor. Platform, kullanıcılarını #Yalınşarkıları kampanyasıyla birlikte birbirinden eğlenceli videolar paylaşmaya teşvik ediyor. Yalın’ın en bilinen 5 şarkısından oluşan ‘Ne kadar Yalın hayranısın?’ testine katılan kullanıcılar, hayranlıklarını gösterebiliyor ve TikTok’un içinde yer alan müzik sayfasındaki ‘Yalın Şarkıları’ parçalarıyla yaratıcı videolar çekip paylaşıyor. Kullanıcılar, Yalın’ın unutulmaz şarkılarıyla nostaljik videolar oluşturarak eski anılara yolculuk da yapıyor.

En iyi videonun sahibi Yalın konserine davetli!

#Yalınşarkıları etiketiyle üç farklı temayla düzenlenen kampanyada, Yalın’ın en beğendiği videonun sahibi 10 Eylül’deki Yalın konserine davetli olacak ve Yalın’la buluşarak birlikte TikTok videosu paylaşacak. Yalın’ın resmi TikTok hesabından duyurduğu bu gelişme kullanıcıları şimdiden heyecanlandırdı. Bu zamana kadar müzik temalı birçok kampanya düzenleyen TikTok, kullanıcılarını platform üzerinden ünlü isimlerle buluşturarak onlara heyecan verici deneyimler yaşatmaya devam ediyor.

Yalın video;

@yalin

Küçücüğüm Her Şeyim TikTok’ta!❤️🥳 #YalınŞarkıları etiketiyle paylaştığınız videolardan en sevdiğimi seçip, 10 Eylül konserime davet edeceğim!😎

♬ original sound – Yalın

TikTok Hakkında

TikTok önde gelen kısa video uygulamasıdır. İnsanların hayatlarına ilham vermeyi ve zenginleştirmeyi misyon edinen TikTok, dünya üzerindeki herkesin videolar aracılığıyla tutkularını paylaşabilmesi ve yaratıcılığını ortaya çıkarabilmesine uygun pozitif bir uygulama deneyimi sunar. TikTok’un Los Angeles, New York, Londra, Paris, Berlin, Dubai, Mumbai, Singapur, Jakarta, Seoul ve Tokyo’da global ofisleri mevcuttur.

 www.tiktok.com