Reebok’ın marka yüzü Hazar Ergüçlü, sezonun ilk kampanyası için objektif karşısına geçti

222

2020 yılında Reebok’ın marka yüzü olan Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı yeni sezonun ilk kampanyası ‘Classic Leather Legacy’ oldu. Hazar Ergüçlü ile sezonun ilk kampanya çekimi, başarılı grafitti sanatçısı Esk Reyn’in, Reebok için özel tasarladığı duvar resminin önünde gerçekleştirildi.

1979 yılının profesyonel koşu ayakkabısı Aztec ve 1983 yılının ikonik model Classic Leather’dan ilham alan Classic Leather Legacy’de, yılların birikimi olan incelikli bir tasarım öne çıkıyor. Geçmişin koşu tarzından ilham alarak yeni nesiller için yeniden yorumlanan CL Legacy modelinin lansmanı için, Türkiye’de farklı disiplinlerde gelecek vaat eden 6 genç sanatçı CL Legacy modelini kendine özgü hikaye ve tarzlarıyla anlatıyor.

Geçmişin, geride bıraktığın değil, bugün yarattığındır” sloganıyla bu yeni ürün çevresinde benzersiz bir hikaye yaratan tasarımcılar, tüm yaratıcılıklarını kullanarak fotoğraf, grafitti ve bilgisayar ortamında yaratılmış grafikler gibi birbirinden farklı iletişim materyalleri tasarladılar.

 Bu çalışmaya Türkiye’de kendine özgü tasarımlarıyla katkı veren sanatçı ve tasarımcılar şu şekilde:

-Esk Reyn – Grafiti Sanatçısı & Heykeltraş https://www.instagram.com/eskreyn/

-Arda Yalkın – Yeni Medya & CGI Sanatçısı https://www.instagram.com/ardayalkin/

-Atıl Aggündüz – Mimar & Sanatçı https://www.instagram.com/atilaggunduz/

-Hande Şekerciler – Heykeltraş https://www.instagram.com/handesekerciler/

-Doğukan Sarıtaş – Müzisyen & Ressam https://www.instagram.com/dogukansaritas/

-Melih Çebi – Ressam & Tasarımcı https://www.instagram.com/melihcebi/

Reebok Classic Leather Legacy, erkek ve kadın modellerinde çeşitli lansman renkleriyle www.reebok.com.tr, Reebok mağazaları ve perakende mağazalarında satışa sunuldu.

Reebok Hakkında
Boston, MA, ABD merkezli Reebok International Ltd., spor ve yaşam tarzı ayakkabıları, giyim ürünleri ve ekipmanları alanında dünya çapında lider bir tasarımcı, pazarlamacı ve distribütördür. Amerikan stili bir dünya markası olan Reebok, spor malzemeleri sektöründe zengin ve güçlü mirasıyla öncü konumdadır. Reebok, insanların potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için hareketi destekleyen ürünler, teknolojiler ve programlar geliştiren bir markadır. Fonksiyonel antrenmanlardan, koşu ve dövüş egzersizleri, yürüyüş, dans, aerobik veya yogaya; Reebok nerede ve nasıl olursa olsun, sporla ilgilenen tüm tüketicilerle bir bağ kurar. Reebok Classics, markanın fitness mirasını güçlendirir ve spor yaşam tarzı pazarındaki köklerini temsil eder. 

 Detaylı bilgi için, Reebok web sitesi www.reebok.com‘u veya en güncel haberler için http://news.reebok.com/ adresini ziyaret edin.

Reebok’ın sosyal medya hesaplarına göz atın: https://www.instagram.com/reebok/; http://twitter.com/reebok; and http://youtube.com/reebok

Önceki İçerikTüketici Konseyi’nin 24. toplantısı yapıldı
Sonraki İçerikBalıklar ağdan çatala kadar uzanan kontrollerle Metro Türkiye raflarında!