Koçtaş hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor

280

Yaşam alanlarını geliştiren ve güzelleştiren Koçtaş, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm ürün, çözüm önerileri ve hizmetleri tek çatı altında sunuyor. Ürün çeşitliliğini sürekli artıran Koçtaş, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran hizmetlerine de her gün bir yenisini ekliyor.

Antibakteriyel hijyen uygulaması Koçtaş’ta

Koçtaş, evini ya da ofisini dezenfekte ettirerek tam hijyen sağlamak isteyenler için Sağlık Bakanlığı’dan onaylı gümüş iyon teknolojisiyle antibakteriyel hijyen uygulamasını devreye aldı. Koçtaş’ın antibakteriyel hijyen uygulaması ile salon, mutfak, banyo, oturma odası, yatak odası, çocuk odası gibi evin tüm bölümlerinde, ofislerde ve tüm yüzeylerde bakteri ve virüslere karşı 6 aya kadar kalıcı etkili dezenfeksiyon sağlamak mümkün. Uygulama öncesinde ya da sonrasında herhangi bir hazırlık ve temizlik gerektirmeyen bu hizmet ile yaşam alanları virüslere karşı koruma altına alınıyor.  Uygulama öncesinde ve sonrasında yüzeyden numune alınarak bakteri ölçümleri yapılıyor. Soğuk sisleme metodu ile yapılan uygulama 100 m² alan için ortalama 15 dakika sürüyor. Şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Bursa ve Adana illerinde devreye alınan bu uygulama yakında Türkiye’nin birçok ilini kapsayacak.

Yaşam alanları için ihtiyaç duyulan tüm hizmetler Koçtaş Evde Destek Paketi’nde

Koçtaş, uygulamaya aldığı ‘Evde Destek Paketi’ ile yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere en uygun fiyatlarla ulaşılmasını sağlıyor. Bu paket ile müşteriler, çilingir, su ve elektrik tesisatı, halı yıkama, klima ve kombi check-up, parke, fayans ve duvar kâğıdı döşeme gibi hizmetlerden 1 yıl boyuna Koçtaş güvencesiyle yararlanabiliyor.

Nakliye ve montaj hizmetleri tüm Koçtaş mağazalarında ve Web’de

Mağazalarında ürün seçimi yapıldıktan sonra nakliye ve montaj gününü planlayan Koçtaş, müşterilerinin teslimatlarını en hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor. Ayrıca Koçtaş, İstanbul Şişli mağazasından alışveriş yapan ve anında hizmet talep eden müşterilerine aynı gün VIP nakliye hizmeti de sunuyor. Mobilya, mutfak dolabı, banyo dolabı, parke, bahçe mobilyası, duş kabini, avize, tavan vantilatörü korniş-jaluzi-stor perde, kombi ve klima gibi tüm montaj hizmetleri en uygun fiyatlarla Koçtaş’ta müşterilerini bekliyor.

Koçtaş müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak tüm hizmetler ve antibakteriyel hijyen uygulamasıyla ilgili detaylara Koçtaş mağazaları ve koctas.com.tr’den ulaşılabilir.

Detaylı bilgi: https://www.koctas.com.tr/hizmetlerimiz