Kaspersky ve Digiturk’ten sağlam siber güvenlik eşliğinde kaliteli içerikler

68

Koronavirüs salgınıyla ilgili mevcut gerçekler göz önüne alındığında insanlar evde daha fazla zaman geçiriyor ve haber, bilgi ve eğlence için televizyon ve dijital cihazlarına yönelerek birden fazla içeriği tüketmelerine ve aile ve arkadaşlarıyla uzaktan iletişim halinde olmalarına olanak sağlıyor.

Kullanıcılara sevdikleri içerikleri sunmak ve siber alemde güvende kalmalarına yardımcı olmak için Kaspersky ve Türkiye’nin lider dijital televizyon yayın platformu Digiturk özel bir teklif sunuyor. Kaspersky Total Security veya diğer herhangi bir Kaspersky tüketici güvenliği çözümünü satın alan veya yenileyen herkes, Digiturk paketleri[1] için %19’a varan bir indirim elde edebiliyor. Ayrıca teklif, 1 aylık Sporun Yıldızı ve 3 aylık Filmin Yıldızı ve TV Dizileri paketini ücretsiz olarak kapsıyor ve tüketicilere Süper Lig’den Formula 1’e kadar uluslararası sporları izleme ve Oscar ödüllü filmlerden ödüllü dizilere kadar güncel içeriklere erişim fırsatı sağlıyor.

Kaspersky Türkiye Pazarlama Müdürü Ünsal YurdakonarYeni kampanya müşterilere cihazları için birinci sınıf koruma sağlamakla kalmayacak aynı zamanda onlara önde gelen spor ve eğlence içeriklerini izleme fırsatı verecek. İnsanların bu salgın sırasında artan stres yaşayabileceği düşünüldüğünde hangi cihaz kullanılırsa kullanılsın siber tehditlerden korunurken en sevdikleri dizileri veya bir spor karşılaşmasını izleyerek rahatlama şansına sahip olmak çok önemlidir. Digiturk ile ortak teklifimizin insanların bu zor zamanlarda rahat ve güvende kalmalarına yardımcı olacağını umuyoruz” dedi.

19 Ekim’de başlayan ve 2020’nin sonuna kadar geçerli olan özel teklif hakkında detaylı bilgi için lütfen www.kaspersky.com.tr adresini ziyaret edin.

Kaspersky hakkında

Kaspersky, 1997 yılında kurulan dünya çapında bir siber güvenlik şirketi. Kaspersky’nin derin tehdit istihbaratı ve güvenlik uzmanlığı, dünya genelindeki işletmeleri, önemli altyapıları, devletleri ve tüketicileri korumak için güvenlik çözümlerini ve hizmetlerini sürekli olarak dönüştürüyor. Şirketin kapsamı güvenlik portföyü, sofistike ve gelişen dijital tehditlerle savaşmak için önde gelen uç nokta korumasını ve bir dizi özel güvenlik çözümünü ve hizmetini içerir. 400 milyondan fazla kullanıcı Kaspersky teknolojileri tarafından korunuyor ve 250.000 kurumsal müşterinin kendileri en önemli varlıklarını korumasına yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için www.kaspersky.com adresini ziyaret edin.  

Digiturk Hakkında

1999 yılında kurulan Digiturk, dijital televizyon yayıncılığı alanında Türkiye’nin ilk ve lider platformu olarak hizmet veriyor. Kurulduğu günden bu yana sektörün lider markası olarak büyümeye devam eden şirket, bünyesinde yer alan yüzlerce televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, dijital görüntü ve ses kalitesiyle, zengin üye portföyüne ulaştırıyor; zengin çeşitlilikteki içerikleriyle eşsiz bir TV izleme deneyimi sunuyor. Digiturk, üstün teknolojik altyapısı ile gerçekleştirdiği yayınlarını Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesine de ulaştırıyor ve Avrupa’nın sayılı dijital yayıncılık platformları arasında yer alıyor. 


[1] Ailenin Yıldızı Paketi ile %18, Dizinin Yıldızı Paketi ile %16, Filmin Yıldızı Paketi ile %19, Filmin Yıldızı ve Dizi Paketi ile %13 indirim fırsatı.

Önceki İçerikİndirimli alışveriş kovalarken kişisel verilerinizin güvenliğinden olmayın!
Sonraki İçerikYılın en düşük fiyatları, bereketli Cuma ile Modanisa’da