Kahve Dünyası ve Arçelik’ten kahve eşliğinde dost sohbetleri!

239

“Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası ve İyiliği Aşkla Tasarlayan Arçelik kahve eşliğinde dost sohbetlerine ev sahipliği yapmak için birlikte yola çıkıyor. Bu önemli iş birliği kapsamında 29 Ağustos – 10 Eylül tarihleri arasında kahve mutluluğu Antalya’dan başlayarak Bodrum, İzmir, Bursa, Eskişehir, Ankara ve İstanbul şehirlerini dolaşarak dost sohbetlerine ve keyifli paylaşımlara eşlik edecek. Bu özel etkinlikte Aret Vartanyan da keyifli söyleşileriyle yer alacak.

Dost sohbetlerinin en lezzetli ve keyifli eşlikçisi bir fincan kahve fikriyle yola çıkan ve kahvenin peşinden on bin kilometre gidecek olan “1Kahve2Dost” etkinlik serisi, 29 Ağustos’ta Antalya’da başlayacak ve 10 Eylül’de İstanbul’da tamamlanacak. Kahve Dünyası’nın dünyanın farklı coğrafyalarına ait yöresel filtre kahveleri, enfes tadıyla espressosu, günlük hayatın vazgeçilmez eşlikçisi bol köpüklü Kahve Dünyası Türk Kahvesi ve sıcak havalarda serinlemek isteyenler için Cold Brew kahveleri, Arçelik’in en son teknoloji kahve makinelerindeki uzmanlığıyla hazırlanarak ikram edilecek.

Kahve eşliğinde sevdiklerimizle yaptığımız o değerli sohbetlere, dost muhabbetlerine bu etkinlikte Aret Vartanyan’ın birbirinden keyifli söyleşileri de eşlik edecek. 10 ilde, her gün saat 12:00 ve 20:00 arasında gerçekleşecek etkinliklerin açık adreslerine www.kahvedunyasi.com da yer alan blog yazısından ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Takvimi:
29-30 Ağustos – Antalya

1-2 Eylül – Bodrum

3-4 Eylül – İzmir

5 Eylül – Bursa

6 Eylül – Eskişehir

7 Eylül – Ankara

9-10 Eylül  – İstanbul