TÜKDES Üyesi Belediye Başkan aday adaylarıyla TÜKDES genişletilmiş yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi

140

Tüketiciyi Destekleme Derneği (TÜKDES) Üyesi aday adaylarına yapılan çağrıya olumlu yanıt verip kahvaltılı toplantıya katılan TÜKDES Üyesi Belediye Başkan aday adaylarıyla TÜKDES genişletilmiş yönetim kurulu üyeleri bir araya geldi…

Toplantı; TÜKDES Genel Başkanı Süleyman BAKAL’ın açış konuşmasıyla başladı…

Başkan BAKAL yaptığı açılış konuşmasında;

Toplantıya katılanlara TÜKDES’e fikri anlamda, etkinliklere katılarak, üye kazandırma vb. katkıları için Belediye Başkan aday adaylarına ve genişletilmiş yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

BAKAL Belediye Başkan aday adaylarına seçilmeleri durumunda Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Siyasi karar vericilere yakın olacaklarını vurgulayarak Eskişehir ‘in ve Türkiye’nin Belediyecilik yönünde öne çıkan 5 başlığa vurgu yaptı:

1-Eskişehir kırsal ilçelerinin katı atık çöp depolama ve bertaraf sorunu,

2-Eskişehir’in ve Ülkenin genelinin başıboş köpek sorunu,

3-Eskişehir’in yegâne İçme suyu rezervuarı Porsuk Baraj Gölü Havzası Özel Hükümleri

4-Eskişehir Sulama kanallarının kapalı sisteme alınarak su kaybının önlenmesi, güvenlik ve çevre sorunlarının çözülmesi

5-Kaldırım işgalleri,

Tüketiciyi Destekleme Derneği Geçmiş dönemler Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan aday adayı Av. Ali ACAR yaptığı konuşmada; “Eğitimin, kültürün ve turizmin merkezi bir Odunpazarı vizyonuyla İnsan Öncelikli projelerle Odunpazarı’nı değiştireceğiz” dedi.

TÜKDES üyesi ve AK Parti Mihallıççık Belediye Başkan aday adayı Ayten ARSLAN KIZILSU ise “Yunusemre Termik Santralinin ekonomik getirisinde daha fazla istifade eden bir Mihallıççık için çok çalışacağını” ifade etti.

Toplantıya katılan TÜKDES genişletilmiş Yönetim Kurulu Üyeleri görüş ve önerilerini ve iyi dileklerini aday adaylarına aktardılar.

Süleyman BAKAL

Genel Başkan