“Her şey iseniz, ben de hiçimdir”

110

Değerli Dostlar,

www.youtube.com/tdtuketicidostu YouTube kanalım için çok çalışmak yetmedi, disiplinli ve bilinçli şekilde yorularak ilerledim.

Yayınların uzun olduğu, ciddi, sıkıcı ve negatif olduğu, hep problemlerden bahsedildiği belirtildi. Tüketicinin ihtiyacı olduğunu hissettiğim doğrultuda, içerikte ve uzunlukta devam ettim, taviz vermedim.

Yayın içerikleri nedeni ile kamusal hizmet verdiğim söylendi; mağduriyetler, sorunlar ve davalar nedeni ile kimse arka planda gözükmek istemediği için firmalar ve belediyeler reklam vermediler. Yine de kazanmadan devam ettim.

3. senemde, bu yazıyı yazdığım şu an itibari ile hala pin kodum gelmedi, hiçbir çalışma için ne YouTube’dan ne de hiçbir kişi ya da kurumdan ödeme almadım fakat devam ettim.

Sizlere Serbest Kürsü sundum. Sesinizin duyulmasına, aktarılmasına aracı oldum. Gerektiğinde saatlerce vakit harcadım. Yeri geldi, beraber ağladık.

Yüreğimi ortaya koydum, hiçbir tehdit ya da diretmeye asla teslim olmadım. Herkese yardımcı olmaya gayret ettim ve yine kazanmamaya devam ettim.

Dolayısı ile sizlerden ricamdır;

www.youtube.com/tdtuketicidostu YouTube kanalımda yer alan çalışmaları paylaştığınızda ilgili bağlantı adresini de paylaşmanızı istirham ediyorum. Aksi halde bana saygısızlık olur. Kırılırım. Uyardığımda buna uymayıp beni bir de çeşitli mecralardan silerseniz mesajlarınızı okumam, okusam da kırıldığım için kaale almam.

İhtiyacınız olduğunu bildiğim için, sizlere program gerçekleştirme talebinde bulunmuşumdur. Çalışmamızı silmemi talep ettiğiniz takdirde; beni geçin fakat siz kendinize değer vermemiş ve saygısızlık yapmış olursunuz. Çünkü kimse mecramda zorla konuğum olmadı.

Video dizilerimiz için tüketicileri organize eden mağdur dostlarımıza da anında, her zaman teşekkür ettim fakat bu yardımların sonradan yüzüme vurulmasına ihtiyacım yok çünkü hizmet verdim.

Kurum içi pozisyonunu ve yetkinliğini beni yok saymak ya da ezmek için kullandığı takdirde ilgili o kişinin aynı cevabı alması kaçınılmazdır çünkü pozisyon, güç ya da yetkinlik tanımam. Siz her şey iseniz, ben de hiçimdir ve o hiçlikte kaybolursunuz.

Arkamdan konuşmak yerine yüzüme konuşmanızı tercih ederim. İhtiyacınız var ise düet de yaparız.

Saygılarımla

Nilüfer Tuba Akman