Yarışmanın en kralı Cartoon Network’te

371

Cartoon Network, okula dönüşü  Kral Şakir’in yeni bölümleri ve büyük ödüllü bir yarışma ile kutluyor. 21 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında www.cartoonnetwork.com.tr adresinde yapılacak yarışmayla çocuklar birbirinden farklı Kral Şakir ürünlerinin olduğu okula dönüş paketinin sahibi olabilecek. Bunun yanında Kral Şakir’in en yeni bölümleri Cartoon Network televizyon kanalında, Fil Necati’nin eğlenceli Youtuber olma maceraları ise Cartoon Network’ün Youtube kanalında çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Cartoon Network’ün ilk yerli çizgi filmi Kral Şakir, birbirinden güzel sürprizlerle okul sezonuna ‘Merhaba’ diyor. Çocukları www.cartoonnetwork.com.tr adresinde 21 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında Kral Şakir Okula Dönüş Yarışması bekliyor. Yarışmada 5 kişi; Kral Şakir oyuncakları, okul çantası, kalemlik, 8’li okuma kitabı seti ve kırtasiye seti, defter, suluk, beslenme kutusu, nevresim takımı, sweatshirt, kodlama oyunundan oluşan büyük okula dönüş paketi hediyesini kazanma şansı yakalayacak. Bu hediyelerin yanı sıra tam 50 kişi Varol Yaşaroğlu imzalı poster ve çıkartma kazanacak.

Cartoon Network’ün Kral Şakir sürprizleri yarışmayla bitmiyor. Kral Şakir’in yepyeni maceraları   hafta içi 18.00’de, hafta sonu ise kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 14.00’te çocuklarla buluşuyor.

Fil Necati’nin Yeni Videoları Cartoon Network’ün Youtube Kanalında

Kral Şakir’in yakın dostu Fil Necati de boş durmuyor! Fil Necati, Cartoon Network’ün Youtube kanalında yeni videolarıyla Youtuber olarak çocuklarla buluşmaya devam ediyor. Kendisini Youtube’un gurmesi olarak tanıtan Fil Necati, “Ters düz takla, düşmanı hakla, boş boş durma video mu like’la” diyerek selamladığı takipçileri için birbirinden güzel içerikler hazırlıyor. Youtuber Necati’nin birbirinden komik videoları her cumartesi Cartoon Network Türkiye Youtube kanalında ve  www.cartoonnetwork.com.tr adresinde çocuklarla bir araya geliyor.

Varol Yaşaroğlu: Kral Şakir Cartoon Network’te Çocukları Bekliyor

Cartoon Network’ün Türkiye’deki ilk yerli çizgi dizisi Kral Şakir’in yaratıcısı Varol Yaşaroğlu, “Kral Şakir Cartoon Network ekranlarından yükselen ve Türkiye’nin dünyaya açılan bir milli kahramanı oldu. Yeni okul döneminde Kral Şakir yeni yarışmalar ve yeni bölümleriyle yine çocuklarla olacak. Çocukları Cartoon Network’te bekliyoruz” dedi.

Cartoon Network Hakkında:

WarnerMedia’nın global bir çocuk markası olan Cartoon Network, çocuklar ve aileler için özel olarak çizgi film içeriği üreten bir çizgi film kanalıdır. Yenilikçi kimliğiyle 192 ülkede 400 ilyondan fazla haneye ulaşan Cartoon Network, çocuklara Ben 10, Powerpuff Girls, Kafadar Ayılar, Gumball, Kral Şakir ve Elma e Soğan gibi ilham verici, yaratıcı ve ilgi çekici içerikler sunuyor. Cartoon Network’ün, çocukların ‘akran zorbalığı’ sorununa dikkat çeken sosyal sorumluluk projesi ‘Zorba Olma Kanka Ol’ bu problemin üzerine eğilen yetişkinler ve çocuklar için önemli bir kaynak olarak görülüyor.

WarnerMedia, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. Aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, TBS ve TCM’in yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir. Cartoon Network Türkiye’de, Digitürk 169. Kanal, Tivibu 121. Kanal, D-Smart 120.Kanal ve ayrıca uydudan ücretsiz yayın yapmaktadır.

Önceki İçerikFLO’dan 2. ürüne indirim kampanyası!
Sonraki İçerikrealme 6i eğlenceseverlerin yüzünü güldürüyor