Müzikal Düello Two Turkish Tenors 27 Ağustos’ta Trump Sahne’de

103

Atılgan Gümüş’ün hem yönettiği hem oynadığı müzikal düello ‘Two Turkish Tenors’,27 Ağustos Perşembe günü saat 21:00’de Trump Sahne’de müzikseverlerle buluşacak. Başrolü ayrıca ülke çapındaki projelerde yer alarak sanatseverlerin beğenisini kazanmış opera sanatçısı Cenk Bıyık ile Serkan Kuru  paylaşıyor.

Müzikalde, konservatuvardan iki sınıf arkadaşının 20 yıl sonra sahne üzerindeki müzikal düellosu konu ediliyor. Müzikal seyirciye kendisini jüri gibi hissettirirken, ikilinin sahnedeki düellosu dakikalar ilerledikçe çığrından çıkıyor. İki oyuncudan hangisinin türkü, opera, rock ve pop tarzı eserleri iyi okuduğuna ise seyirci karar veriyor.

Trump Sahne, kontrollü sosyal hayata geçiş kapsamında COVİD-19’a karşı tüm önlem ve tedbirlerini almış olarak kapılarını açıyor. Yüzde 100 taze hava ile iklimlendirilen 500 kişilik Trump Sahne’de seyirciler, birer sıra atlayıp üçer koltuk boş bırakarak müzikal düelloyu izleyecekler. Girerken ateşleri ölçülecek olan izleyiciler, sürekli dezenfekte edilen salonda müzikal düelloyu maskeli olarak izleyecek.

Biletler Trump Sahne gişelerinde ve Biletix’te…

Detaylı bilgi için: www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67