Little Caesars’tan ‘Anneler Yorulmasın’ Menüsü

301

Little Caesars, koronavirüs sebebiyle evlerinde kalma hassasiyeti gösteren ailelere destek olmak için haftada bir gün sadece Çarşamba günleri olan ‘Annelere Özel’ kampanyasını ‘Anneler Yorulmasın Menüsü’ ile her gün uygulamaya başladı.

Çocukların uzaktan eğitim aldığı şu günlerde ailelere bir nebze olsun destek vermek ve annelerin omuzlarındaki yükü almak amacıyla hazırlanan ‘Anneler Yorulmasın Menüsü’ kampanyası ile Little Caesars, küçük boy pizza alan tüm annelere orta boy pizzayı hediye ediliyor…

Şubelerinde başlattığı ‘Sıfır Temas’ ve DSÖ ölçütlerine uygun dezenfeksiyon uygulamaları kapsamında Little Caesars, pizzalarını 245°C’lik fırınlarda pişirip, el değmeden temassız olarak hazırlıyor ve teslim ediyor. Bu sayede Little Caesars, anneleri güvenli sipariş ile ev yapımı kadar doğal ve lezzetli pizzalar ile buluşturuyor.

Little Caesars Pizza’nın ‘Anneler Yorulmasın Menüsü’, tüm lezzetleri ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için www.littlecaesars.com.tr adresini ziyaret edebilir, 444 52 44 numaralı telefondan sipariş verebilir ya da Little Caesars Türkiye mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Little Caesars Pizza Hakkında

Mike ve Marian Ilitch tarafından ABD’de Michigan Garden City’de 1959 yılında kurulan Little Caesars Pizza, Ilitch’lerin yönetiminde dünyanın lider pizza zincirlerinden biri haline geldi. Beş kıtada 6 bin’e yakın restorana sahip olan Little Caesars Pizza, Türkiye’de 1996 yılından bu yana Çelebi Holding yönetiminde faaliyetlerini sürdürüyor. Çelebi Holding’e bağlı Çelebi Gıda çatısı altında Türkiye genelinde 90 restoranı ile hizmet veren Little Caesars; son 10 yıldır üst üste Amerika’nın en çok tercih edilen 1 numaralı markası seçiliyor.  www.littlecaesars.com.tr