Evlilik hazırlığında olanlara LG hediyesi

158

LG Electronics (LG), pandemi nedeniyle düğün sezonunu kaçıranlara, evlilik hazırlıklarını sonbahara bırakanlara mükemmel bir kampanya sunuyor. 24 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında düzenlenen “LG Evlilik Kampanyası” kapsamında, farklı 2 adet LG markalı beyaz eşya alanlara 1.000 TL, farklı 3 adet LG markalı beyaz eşya alanlara ise 2.000 TL indirim yapılıyor. LG Evlilik Kampanyası’nın sağladığı fırsatlar, tüm LG markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutucu ve bulaşık makinesi modelleri için kullanılabiliyor.

Beyaz eşyada LG Kalitesi

LG markalı çamaşır makineleri kullanıcılara sunduğu üstün temizlik ve yıpranmamış çamaşırların yanı sıra, Steam özelliği ile bakterilerin yüzde 99,9’unu yok ederek maksimum hijyen sağlıyor. LG çamaşır makinelerinin AI DD özelliği ise, yapay zeka desteği ile çamaşırların kumaşının cinsini tanıyor, böylelikle program seçmeye gerek duymadan, tek tuşla çamaşır yıkama keyfi sunuyor. Çamaşır makinelerinde kullanılan Steam özelliği, bulaşık makinelerinde de devreye giriyor. Lekesiz ve pırıl pırıl bulaşık yıkamasıyla bilinen LG markalı bulaşık makineleri, LG TrueSteam özelliği ile, buharın doğal sıhhi özelliklerinden faydalanarak tabakları, mutfak aletlerini, bardakları ve tencereleri tamamen temizlemek ve dezenfekte etmek için saf buhar parçacıkları üretiyor. LINEARCooling™ teknolojisi ile sıcaklık dalgalanmalarını dengeleyerek ±0,5℃ aralığında tutan LG Buzdolapları ise, gıdaların klasik buzdolaplarına göre, 7 güne kadar uzayan bir süre için ilk günkü canlılığını korumasını sağlıyor.

LG Electronics Hakkında:

LG Electronics, Inc. dünya genelinde 140 şehirde ve 70.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2019 yılında dünya çapındaki satış rakamı 53 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler olmak üzere 5  iş biriminden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi ve mobil cihaz alanında da dünyanın lider üreticisidir. LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.LGnewsroom.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikMeme kanserinde erken tanı için ne zaman, hangi yöntem?
Sonraki İçerikOytun İdil / TD Tüketici Dostu Röportaj 10