Esenyurt Konut Mağdurları için Esenyurt Belediyesi’nde komisyon kuruluyor

207

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu ve Esenyurt Konut Mağdurları geçtiğimiz hafta, CHP Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer’e seçim sonrası nezaket ziyaretinde bulundu.

“30 bin konut mağdurunun sorunlarını her projeye özgü farklı modellerle çözüme kavuşturacağız” diyerek, seçimden evvel konut mağdurlarına projelerinde yer veren CHP Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer, nezaket ziyaretinde bulunan Esenyurt Konut Mağdurlarını Esenyurt Eski Belediye Binası’nda ağırladı.

Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu Başkanı Özlem Hanelçi görüşme neticesinde, CHP Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer ile Esenyurt Belediyesi’nde komisyon kurup, Esenyurt Konut Mağdurları için çalışmaya başlayacaklarını sosyal medya aracılığı ile açıkladı.

CHP Esenyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer ile gerçekleştirilen görüşme hakkında konuşan Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu Başkanı Özlem Hanelçi seçimden evvel 30 bin konut mağdurunun sorunlarını dile getirdiklerini belirtti.

Özlem Hanelçi konuya ilişkin, “Türkiye Konutla Dolandırılan Hak Sahipleri Platformu olarak Esenyurt Belediye başkanı Prof. Dr. Ahmet Özer başkanımıza hayırlı olsun dedik. Yakında konut mağdurları sorunu ile ilgili birlikte çalışmalara başlayacağız. Başkanımız ve ekibine başarılar dileriz” şeklinde açıklamada bulundu.