Yves Rocher, Alp Navruz ile çıktığı heyecan verici yolculuğuna devam ediyor!

528

Kurulduğu 1959 yılından bu yana Bitkisel Kozmetik Laboratuvar Uzmanlığı ile doğaya ve cilde saygılı ürünler geliştiren ve bitkisel güzelliği geniş kitleler ile buluşturan Yves Rocher, Alp Navruz ile Anti Chute Dökülme Karşıtı Saç Bakım serisi için çıktığı yolculuğun ikinci reklam filmi Mayıs ayında televizyonlarda, özel içerikleri ise ay boyunca dijital mecralarda yer alacak.

2021 yılında başlayan Yves Rocher ve Alp Navruz iş birliğinin ilk adımı olan birinci reklam filmi Romanya’da dijital platformlarda ardından ise Türkiye’de yayına girmişti. Yves Rocher ve Alp Navruz bu süreçten itibaren pek çok farklı projeye imza attı. Mayıs ayı boyunca devam edecek kampanyanın sürpriz içeriklerine ek olarak ilerleyen dönemlerde iş birliğine dair farklı projeler de hayata geçirilecek. 

Alp Navruz’un yüzü olduğu Yves Rocher Anti Chute serisi, saç dökülmesine karşı doğal içeriklere sahip, yüksek etkili uzman bakım serisi olarak karşımıza çıkıyor. Seri içeriğinde yer alan Beyaz Acı Bakla ile saç köklerini uyarıyor, dökülmeye sebep olan mekanizmaların çalışmasını yavaşlatarak saç sayısında artışı destekliyor. Yves Rocher’nin Bitkisel Laboratuvarları tarafından geliştirilen Organik Agav ise saç köklerinin daha iyi beslenmesinde yardımcı olurken sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmanıza yardımı oluyor. Yves Rocher Türkiye Anti Chute Serisi ile daha az saç kaybı ile daha fazla doğallığın sözünü veriyor!