VODAFONE’DAN VOLEYBOL MİLLETLER LİGİ’NDE HEDİYE YAĞMURU

37

Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımlar Ana Sponsoru ve Sultanlar Ligi İsim Sponsoru Vodafone, 2024 Voleybol Milletler Ligi süresince müşterilerine çeşitli hediyeler kazandıracak.

Dünyada kadın voleyboluna, Türkiye’de ise kadın sporuna yönelik en yüksek ve kapsamlı sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, Antalya’da düzenlenecek 2024 Voleybol Milletler Ligi süresince dijital kanalları ve mağazaları üzerinden müşterilerine imzalı formadan milli maç biletine kadar çeşitli hediyeler kazanma şansı sağlayacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Ülke olarak, voleybolda, özellikle kadın voleybolunda son derece başarılıyız; uluslararası düzeyde başarılarımız var. Bu başarılarımızı daha geniş kitlelere duyurmamız ve bunu sürdürülebilir bir anlayışla yapmamız gerekiyor. Biz bu bakış açısıyla Türk kadın voleybolunun ve bize büyük gurur yaşatan kadın sporcularımızın yanında duruyoruz. Voleybol dünyasının önemli turnuvalarından Voleybol Milletler Ligi’nde de logomuzu ve ismimizi vermekten gurur duyduğumuz A Milli Kadın Voleybol Takımımızın yanındayız. Turnuva süresince düzenleyeceğimiz kampanyalarla müşterilerimize ve bayilerimize çeşitli hediyeler kazanma şansı sağlayacağız. Hedefimiz, voleybol coşkumuza herkesi ortak etmek. Vodafone olarak, Türk kadın voleybolunun dünyada ve Türkiye’de bilinirliğinin artmasına katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Tahmin Et Kazan

Vodafone, Voleybol Milletler Ligi haftası boyunca Antalya Spor Salonu’nda 5G teknolojisiyle sunacağı maç deneyimine herkesi ortak etmeyi hedefliyor. Buna göre, her Türkiye maçı öncesinde “en hızlı servisin” hızını en yakın tahmin eden kişi Vodafone’dan imzalı forma kazanacak. 

Çark

Voleybol Milletler Ligi süresince Vodafone’un ödül platformu Çark’ı çeviren her 500 bininci Vodafone müşterisine milli takım forması hediye edilecek. 

Vodafone Pay

Vodafone’un online alışveriş platformu Her Şey Yanımda üzerinden voleybolla ilgili ürünlere ulaşmak mümkün olacak. Vodafone Her Şey Yanımda’dan Vodafone Pay kartla satın alınan voleybol ürünlerinde 100 TL indirim faydası sunulacak.

Seyahat Yanımda 

Vodafone’un online seyahat platformu Seyahat Yanımda’da, Voleybol Milletler Ligi haftası boyunca Antalya otellerinde 2.500 TL’ye varan indirimler, Red kullanıcılarına Antalya uçuşlarında 300 TL indirim ve araba kiralamada fırsatlar sunulacak. 

Eğlence Yanımda

Vodafone’un online eğlence platformu Eğlence Yanımda’da Voleybol Milletler Ligi haftası boyunca “GB Avı” oyununda voleybolla ilgili sorulara doğru yanıt veren müşteriler, garanti 3 GB hediye ve 3 kat daha fazla puan toplama şansı yakalayacak. Müşteriler bu puanlarını istedikleri zaman ek GB’a çevirebilecek. Milletler Ligi süresince avantajlı birçok kampanya Eğlence Yanımda’da Vodafone müşterilerini bekliyor olacak.

TOBi

Voleybol Milletler Ligi süresince Vodafone’un kişisel dijital asistanı TOBi’ye şanslı kelimeyi yazan müşteriler, voleybol kadın milli takım forması ve imzalı voleybol topu kazanma şansı elde edecek. 

YouTube Premium 

Vodafone’un bireysel faturalı müşterileri, voleybol milli maç dönemine özel olarak YouTube Premium üyeliğine ilk 3 ay ücretsiz sahip olabilecekler. Böylece, istedikleri içeriği reklamsız olarak izleyebilecekler.

EShop

Voleybol heyecanını son ses yaşamak isteyenler, Vodafone Eshop Voleybol kategorisinden kulaklık ve telefon gibi ürünlere ulaşabilecek. 

Bayiler

Voleybol Milletler Ligi haftası boyunca, müşteriler Antalya’daki Vodafone mağazalarında bulunan Dijital Çark sayesinde milli takım maç bileti ve daha birçok hediye kazanma şansına sahip olacak. 

Stajyer Programı 

Voleybol tutkusunu işe dönüştürmek isteyenler Vodafone’un stajyer programına başvurabilecek.