Trendyol’un KOBİ’lere desteği sürüyor

193

Türkiye’nin Trendyol’u, pazaryerindeki 45 bin iş ortağı için başlattığı 80 milyon TL’lik “Trendyol KOBİ Destek” programını tüm hızıyla sürdürüyor. Trendyol, 1 – 2 Temmuz tarihlerinde gerçekleşen KOBİ Destek Günü’ne katılan 4 bin 500 iş ortağı KOBİ’ye finansman ve pazarlama desteği sağladı.

Trendyol KOBİ Destek Günü’ne katılan Türkiye’nin dört bir yanındaki KOBİ’lerin ürünleri, 2 gün boyunca platformda öne çıkarken, bu ürünlerin satışları kat kat arttı. 

Trendyol, kampanyaya katılan iş ortağı KOBİ’lerin satışlarındaki komisyon oranını yeniden düzenleyerek finansman desteği sağladı. Kampanyaya katılan KOBİ’ler, aynı zamanda KOBİ Destek Paketi kapsamında sunulan vade desteğinde de faydalandı.

KOBİ’lerin daha çok satış yapmalarını desteklemek için kampanyaya özel pazarlama bütçesi ayıran Trendyol, sosyal medya, televizyon başta olmak üzere farklı iletişim kanallarını KOBİ’lerin ürünlerinin görünürlüğünü artırmak için kullandı.

Trendyol, finansman ve pazarlama desteğinin yanı sıra sahip olduğu bilgi ve deneyimi paylaşarak iş ortağı KOBİ’lerin dijitalleşmesine de katkı sağlıyor. Trendyol Akademi ile KOBİ’lerin e-ticaret gelişimlerini destekliyor. Trendyol Akademi ile satış artırma, ürünlerini öne çıkartma, dijital pazarlama ve kampanya yönetimi, e-ticaret, depo ve operasyon yönetimi gibi konularda yüzlerce seminer ve içerik sunuyor. Aynı zamanda eğitim ve konferanslarını online olarak sürdürüyor.

Trendyol Hakkında

Trendyol, müşterilerine ve satıcılarına kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için 2010’da kuruldu. Türkiye’ye en çok pozitif etki yaratan şirketlerden biri olmayı hedefleyen Trendyol, bugün Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketi ve dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından biri. Trendyol, ülkemizin en büyük ar-ge merkezleri arasında olan Trendyol Tech, en hızlı büyüyen taşıma ağı Trendyol Express ve en büyük ikinci el platformu Dolap ile ülkemiz için değer üretmeye ve hızla büyümeye devam ediyor.

Önceki İçerikL’unica ile havuz keyfi bir başka
Sonraki İçerik5 yaşından büyük çocuk, bazı sesleri çıkartamıyorsa dikkat!