Siemens EQ900 kahve keyfini 29 farklı kahve seçeneğiyle evinize taşıyor

357

Siemens Ev Aletleri, 29 farklı kahve çeşidini kişisel damak tadına göre hazırlayabilen EQ900 tam otomatik kahve makinesi ile kahve keyfini ev konforu ve rahatlığında yaşamanızı sağlıyor.

Estetik tasarımı ileri teknolojilerle birleştirerek geleceğin ürünlerini tasarlayan Siemens Ev Aletleri, tam otomatik kahve makinesi SiemensEQ900ile kahve severlerin tüm beklentilerini karşılıyor. 29 çeşit kahve seçeneğiyle kullanıcılarına farklı aromalara sahip pek çok kahveyi tek bir tuşla hazırlama imkanı sunan Siemens EQ900, baristaMode özelliği sayesinde kahve deneyimini mükemmelliğe ulaştırıyor. Su ve kahve miktarı, öğütme derecesi, demleme süresi, sıcaklık ve süt miktarını istenilen şekilde ayarlanma olanağı sunan baristaMode, kahve hazırlarken lezzetiyle ilgili tüm kontrolü size bırakıyor.

Siemens EQ900’ün iSelect dokunmatik ve 6.8 inçlik yüksek çözünürlüklü renkli ekranı ise kahve hazırlama sürecinde kolayca gezinip seçim yapmak üzere tasarlanmış. Home Connect uygulaması ile her yerden kolayca kontrol edilebilen EQ900’ü, tablet veya akıllı telefon aracılığıyla çalıştırmak da mümkün. Bu sayede arzu ettiğiniz zaman coffeeWorld seçenekleri arasından tercih ettiğiniz kahveyi uzaktan hazırlayabilir, birkaç içeceği aynı anda hazırlamaya imkanı sunan coffeePlaylist özelliği sayesinde ise misafirlerinize bekletmeden kahve ikram edebilirsiniz.

*BSH Grubu, Siemens AG’nin Ticari marka Lisansı sahiplerindendir.