Robbie Maddison, Big Bold’un yeni reklam kampanyasında, dondurması erimeden Avrupa’dan Asya’ya 105 saniyede geçerek dünya rekoru kırdı

165

“Ya Big Ya Hiç” mottosuyla Big Bold yeni reklam kampanyasında, kendi tasarladığı özel motosikletiyle su üzerinde gidebilen dünyadaki tek isim olan Robbie Maddison’la, “bir dondurma erimeden motosikletle İstanbul Boğazı’nı geçebilir mi?” sorusunun cevabını aradı. Kurallarını kendi belirleyen, ezber bozan ve kendi hikayesini yaratan Big Bold’un yeni dijital reklam filmi, Maddison’ın motosikletiyle İstanbul Boğazı’nın güçlü akıntısına meydan okuyarak, Big Bold’u erimeden 2 dakikadan kısa sürede Avrupa’dan Asya yakasına geçirmesini konu alıyor.

Reklam filmiyle ilgili Maddison, “İstanbul’a gelip Avrupa’dan Asya’ya motosikletle geçeceğim için çok heyecanlıydım. Bu iş çok tehlikeli, başarısız olmak için çok faktör var. Ama sınırlarımı test etmeyi seviyorum. Korkularınızla yüzleşmeli ve hayallerinizi yaşamalısınız. Ya Big Ya Hiç sloganı, yaşam tarzıma harika bir şekilde uyuyor.” dedi.

Sınırlarından kurtulup harekete geçmenin, korkusuzca hayallerinin peşinden gitmenin, altı çizilecek büyük hikayelere imza atmanın önemini vurgulayan Big Bold ve Robbie Maddison, bu performansla herkesi konfor alanının dışına çıkmaya teşvik etmek istiyor.

Reklam Filmi Linki:

KÜNYE

Reklamveren: Unilever

Reklamveren Yetkilisi: Toloy Tanrıdağlı, Eser Lapanta, Hazal Kantman, Muhammed Topal

Etkinlik ve Deneyim Yönetimi: GOSU Agency

Proje Direktörü: Bora Aksoylu

Atlet & Finans Yönetimi: Cem Aksoylu

Su Operasyonu Koordinatörü: Cüneyt Gazioğlu

Etkinlik Operasyonu Koordinatörü: Selim Güler

Etkinlik Prodüksiyon Yönetimi: WonderWheel & Arican Balıkçıoğlu

Alan Yönetimi: Başar Partır

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB

Prodüksiyon Şirketi: Space Kidz

Yönetmen: Mali Arsan

Prodüktör: Uğur Bakan

Müzik: Space Kidz

Post Prodüksiyon: Space Kidz

Color: The Post Brothers

Medya Planlama Ajansı: Mindshare

Ünlü Yönetim Ajansı: Portal Rights Management

PR Ajansı: Golin