OKKA’lı Dünya Kahve Günü

119

Arzum, en önemli kültürel değerlerimiz arasında yer alan Türk kahvesi ile Dünya Kahve Günü’nü kutluyor. Arzum bu özel günde Arzum OKKA markasıyla, kahve severlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Dünyanın neresinde olursanız olun taze çekilmiş bir Türk kahvesiyle bugüne başlamaya hazır mısınız? Arzum OKKA Beangourmet Türk Kahvesi Değirmeni ile önce kahve çekirdeklerini öğütün ve ardından Arzum OKKA ile Türk kahvesinin gerçek lezzetini damağınızda hissedin.

Türk kahvesi çekirdeklerini kusursuz incelikte öğütme imkanı sunan Arzum OKKA Beangourmet, seramik öğütücüsü sayesinde kahveyi ısıtmadan, aromasını koruyarak öğütüyor. Ödüllü Arzum OKKA ise; ağır ateşte, ideal kıvamda, bol köpüklü kahvenizi pişiriyor, Türk kahvesi geleneğini ve lezzetini doğrudan fincanınıza taşıyor.

OKKA’lı bir Türk kahvesi deneyimine hazır mısınız?

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 54 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş, ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir.

Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında da, Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesi yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 40 ülkesinde 10 milyondan fazla eve ulaşarak  “dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Arzum, ülkemizde altıncısı düzenlenen Superbrands Türkiye 2016’da 6.kez Türkiye’nin ‘Süper Markaları” arasında yer aldı.

Detaylı bilgi için: www.arzum.com.tr

https://www.instagram.com/arzumkucukevaletleri/

https://www.facebook.com/arzumevaletleri/
Önceki İçerikOdeabank 8. yaşını kutladı
Sonraki İçerikYeni ekonomi programında hedef ekonomik büyüme