Nespresso, “La Plage” kahve deneyimini Cannes Sahillerine Taşıdı

27

Cannes Film Festivali 2024 resmi sponsoru Nespresso, her yudumda ve her lezzette kahve sanatını yansıtan yeni Unutulmaz Yaz koleksiyonunu tanıtmak üzere La Plage konseptiyle Cannes sahillerinde yerini aldı. 

Dünyanın dört bir yanından yıldız isimlerin buluştuğu festivale, Nespresso’nun konukları olarak Enis Arıkan, Cansu Akın ve Ahmet Faik Karanis katıldı.

Nespresso, Akdeniz sahillerinde yer alan lüks destinasyonlardan ilham alan ve Pantone iş birliğiyle hazırlanan Unutulmaz Yaz koleksiyonunu La Plage ile Cannes Film Festivali’nde kahveseverlerle buluşturdu. Festivalin resmi sponsorlarından olan Nespresso, Cannes Film Festivali boyunca Türkiye’den  Enis Arıkan’ı, Cansu Akın’ı ve Ahmet Faik Karanis’i ağırladı.

Nespresso ile 3 gün boyunca unutulmaz bir deneyim yaşayan davetliler, film festivali kapsamında kırmızı halının ardından Emilia Perez filminin prömiyerine katıldı. Yıldızlar, festivale özel olarak kurulan Nespresso La Plage alanında yaz sezonuna özel hazırlanan kahve tariflerinin tadını çıkarırken, Pantone’nin markaya özel tasarladığı sınırlı sayıda üretilen aksesuarları ve kahve makinelerini deneyimledi. 

Nespresso ile Cannes’da keyifli anlar yaşayan Enis Arıkan, Cansu Akın ve Ahmet Faik Karanis’in uzun soluklu iş birliği, önümüzdeki günlerde de devam edecek. 

18/05/2024 – Festival de Cannes 2024