LG OLED TV’ler OPET’ten 3000 TL’ye varan yakıt puan hediyeli

93

LG Electronics Türkiye, OPET işbirliği ile 21 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında düzenlediği kampanya kapsamında seçili LG OLED TV modelinden satın alan tüketicilere, OPET’ten 3.000 TL’ye varan yakıt puan hediye ediyor. Belirlenen tarihler arasında OLED77GX ve OLED77CX modelleri 3.000 TL, OLED65GX modeli 1.500 TL, OLED65CX modeli 1.250 TL, OLED55GX modeli 1.000 TL ve  OLED55CX modeli 750 TL tutarında OPET yakıt puan hediyeli olacak.

Tüketicilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için satın aldıkları ürünün kurulumunu 1 ay içerisinde LG yetkili servisine yaptırmaları ve ardından www.lgkampanya.com adresindeki ilgili kampanya katılım formunu doldurmaları gerekiyor.

OLED Pikselleri ile Benzersiz Bir TV Deneyimi

Kendi parlaklıklarını kontrol edebilen milyonlarca OLED pikselinin yarattığı kusursuz siyah ve kusursuz renklerle benzersiz bir TV deneyimi sunan LG OLED TV’nin yeni 2020 serisi, üstün özellikleri ile sinemaseverlerden sporseverlere, hızlı oyunculardan tasarım tutkunlarına kadar herkesin beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde tasarlandı.  

30 Eylül’e kadar devam edecek 2020 serisi LG OLED TV’lerde geçerli OPET kampanyasının detayları için www.lg.com/tr sayfasını ziyaret edebilir ya da 444 6 543 numaralı çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

LG Electronics Hakkında:

LG Electronics, Inc. dünya genelinde 100’den fazla şehirde teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2017 yılında dünya çapındaki satış rakamı 55,4 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler olmak üzere 5 iş biriminden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi ve mobil cihaz alanında da dünyanın lider üreticisi olmaya devam etmektedir. LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.LGnewsroom.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.