JW Marriott İstanbul Bosphorus ile kendinizi şımartın

115

İstanbulluların yeni cazibe noktası JW Marriott Istanbul Bosphorus, Tarihi Yarımada, Galata Kulesi, Adalar, Haliç, Kız Kulesi ve Boğazı da kapsayan muhteşem manzarasının yanı sıra sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor.

Şehrin yeni gözdesi JW Marriott Istanbul Bosphorus çatı katında yer alan yüzme havuzu ve Spa at JW Istanbul ile özünüze dönmenize ve gündelik hayatın karmaşasından sıyrılıp ruhunuzu beslemenize imkan sağlıyor. Gün ışığı alan spor salonu bölümü de JW Marriott Istanbul Bosphorus deneyiminizi zenginleştirmeye aday bir başka hizmet alanı.

Adını çakralardan alan biri couple olmak üzere dört adet masaj odası, cilt bakımı, imza masajlar, dinlenme odası, buhar banyosu, iki hamam ve saunasıyla Spa at JW Istanbul, sağladığı atmosfer ve olanaklar sayesinde özünüze dönmenizi ve gündelik hayatın karmaşasından sıyrılıp ruhunuzu beslemenizi hedefliyor. Uygulamalar sırasında Aromatherapy Associates ürünlerinin kullanıldığı ve misafirlerimizin bu özel ürünleri satın alabildiği Spa at JW Istanbul’un uzman kadrosu ile rahatlarken şehrin stresinden uzaklaşmak, lüksü ve keyfi deneyimlemek ise harika bir seçenek.

Konaklamalarda SPA hizmetlerinde kullanılabilecek kredi sunan Endless Room isimli özel bir paket hazırlayan JW Marriott Istanbul Bosphorus, Spa at JW Istanbul hediye sertifikaları ile de sevdiklerinize dilediğiniz zaman unutulmaz bir hediye vermenize olanak sağlıyor.

Önceki İçerikHuda Beauty’nin ikonik far paletleri sadece Sephora’da!
Sonraki İçerikYollardaki çiçek ve süslemeler