iF Design Award’a son başvuru 30 Ekim!

98

67 yıldır tasarım sektöründeki girişimcileri, tasarımcıları, ajansları, mimarları ve iç mimarları ödüllendiren iF Design Award’ın 2021 yılında başvuru süreci Ekim ayında sona eriyor.

Tasarım odaklı firmalara ve tasarımcılara prestij katarak, uluslararası tasarım sektöründeki başarılı & iyi tasarımları iF ödül logosu ile onurlandırıyor.

Girişimciler, tasarımcılar, ajanslar, mimarlar ve iç mimarlar, her yıl yenilikçi tasarım başarılarının uluslararası bir testi olarak iF DESIGN AWARD’u temel alıyor.

Bu yıl, COVID-19 pandemisinin yarattığı olumsuz atmosferde endüstriyi desteklemek adına her ikinci başvuru kayıt bedeli ücretsiz olacak. Başvurular www.ifworlddesignguide.com adresinden online yapılabilecek.

GLOBALLEŞME FIRSATI

2021 başvuruları için yapılan yenilikler hakkında açıklama yapan iF CEO’su Ralph WiegmannUX ve UI iki yeni disiplini başvuru kategorilerimize ekleyerek dünya çapında giderek artan kullanıcı ve müşteri odaklı tasarım disiplinini karşılamak için piyasanın mevcut taleplerine cevap veriyoruz” dedi.

iF Türkiye Ofisinden Sinem Kocayaş ise şöyle konuştu: İhracatçı Türk tasarım markalarımızın tanıtım alanları kısıtlandı. Tasarım sektörü, 2020 döneminde uluslararası fuarlara ve tasarım haftalarına katılamadı, yeni ürünlerini lanse edemedi. iF ödülü küresel rekabette olan şirketlerimiz için prestij ve görünürlük kazandırıyor. Dijital jüri elemeleri ve iki başvurundan birinden kayıt ücreti alınmaması gibi kolaylıklar, Türk tasarımların daha çok global arenada iyi olduğunu göstermesine fırsat olacak.”

BAŞVURU DÖNEMİ İÇİN ÖNEMLİ TARİHLER

  • 30 Ekim 2020 – Başvuru için son tarih (Regular registration)
  • 1 Aralık 2020 – Son şans! Başvuru tarihi (Last-chance)
  • 18-22 Ocak 2021- Jüri 1. Adım: Online Ön Seçim-> YENİ
  • 29-31 Mart 2021 -Jüri 2. Adım: Berlin’deki fuar alanında Final Jüri değerlendirmesi
  • 10 Mayıs 2021 – Berlin Friedrichstadt-Palast’ta Ödül Töreni

BAŞVURU YAPACAKLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER:

  • TWO for ONE! Her ikinci başvuru ücretsiz!
  • iF DESIGN AWARD 2021 BAŞVURULARINDAKİ 9 ANA KATEGORİ:

Bu avantajlı teklif Covid-19’un yaratığı pandemi döneminde yaratıcı endüstriyi desteklemek adına geliştirilmiştir. 30 Ekim 2020 tarihine kadar geçerlidir. Uygulamaya örnek olarak toplam 4 başvuru yapıldığında, 2 başvuru kayıt bedeli ücretsizdir. Daha fazla başvuru ile kazanma şansınız yükseltebilirsiniz.

Ürün tasarımı / İletişim tasarımı /Ambalaj tasarımı / Mimari / İç mimari

Profesyonel konsept tasarımı / Hizmet tasarımı / Kullanıcı Deneyimi (UX) / Kullanıcı Arayüzü (UI)

Dijital yenilikler ile geliştirilen iF DESIGN AWARD 2021’e www.ifworlddesignguide.com adresinden online başvurunuzu yapabilirsiniz.

BAŞVURU ŞARTLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN: [email protected] veya 0212 806 22 59

https://ifworlddesignguide.com/awards/participate/if-design-award-2021

Önceki İçerikTüpraş basın açıklaması
Sonraki İçerikKoçtaş’ta indirim mevsimi