Head&Shoulders #HepSeninle canlı yayınları devam ediyor

229

Head&Shoulders’ın evde kalmaya destek vermek ve aslında kimsenin yalnız olmadığını anlatmak için başlattığı #HepSeninle kampanyası kapsamında gerçekleştirdiği canlı yayın etkinliklerinin bu haftaki konukları Dila Tarkan, Ceren Duman ve Mey Elbi olacak.  

@headandshoulderstr Instagram hesabından yapılacak haftanın ilk canlı yayını Dila Tarkan ve Ceren Duman ile Pilates dersi 09 Nisan Perşembe günü saat 18.00’da gerçekleşecek. Dila Tarkan, Ceren Duman’ın desteği ile haftalık pilates dersini Head&Shoulders takipçileri ile birlikte yapacak.

Yoga ve Meditasyon eğitmeni Mey Elbi ise 11 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’da Head&Shoulders Instagram sayfasından canlı yayında meditasyon dersi verecek.

Head&Shoulders, her hafta düzenli olarak gerçekleştireceği moral ve motivasyonu yükseltmeye katkı sağlayacak canlı yayınlar ile topluma #HepSeninle mesajını vermeye devam ederken herkesi kafasını ve bedenini ferah tutmaya davet ediyor.

P&G Hakkında

Markalarıyla dünya çapında 5 milyara yakın insanın yaşamına dokunan P&G, yaklaşık 70 ülkede faaliyet göstermektedir. P&G, Türkiye’de Alo®, Ariel®, Fairy®, Febreze®, Gillette®, Head & Shoulders®, İpana®, Olay®, Oral-B®, Orkid®, Pantene® ve Prima® gibi güvenilir, kaliteli ve lider markalardan oluşan güçlü bir ürün yelpazesine sahiptir. P&G ve markaları ile ilgili son gelişmelere ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için http://www.pg.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.