Hareket halindeki modern profesyoneller için EPOS AI™ destekli ADAPT 660 kulaklık

141

Yeni kurulan ses markası EPOS, bugün EPOS | SENNHEISER ortak markalı ADAPT 660 Bluetooth kulaklık setini tanıtıyor. Yoğun şekilde çalışan günümüz ofis çalışanlarının hayatlarına sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanan ADAPT 660, ses deneyiminden ödün vermeyen profesyoneller için tasarlanmıştır.

Her ortamda güçlü performans

115 yıllık yenilik ve ses deneyime sahip Demant Group’un bir parçası olan pazardaki yeni premium ses markası EPOS, ADAPT 660 kulaklığın piyasaya sürerek modern işgücünün ihtiyacını karşılıyor. EPOS AI ™ ile ADAPT 660, ses alımını optimize eden benzersiz makine öğrenimi yoluyla geliştirilen algoritmalar aracılığıyla kullanıcının ortamında olumlu bir işitsel deneyim için akıllı uyarlanabilir sese olanak sağlıyor.

Alexa Voice Assistant sayesinde profesyoneller, hareket halindeyken dahi üretken olmaya devam edebilir, toplantılarını kesintisiz erişimle planlayabilirler.

Tamamen kablosuz bir tasarım olan ADAPT 660, verimliliği arttırırken kullanıcıların yaptığı işe odaklanmasını da kolaylaştırır.  Dört ANC mikrofon sistemi sayesinde, kulaklık harici ortamları sürekli olarak izler ve açık ofislerdeki sohbet hacmini azaltmadan, rüzgar sesi dahi, dış mekandaki istenmeyen  sesleri ortadan kaldırır.  Ek olarak, kullanıcılar ses alımını optimize etmek için makineler tarafından geliştirilmiş algoritmalar ile üç geliştirilmiş mikrofonu kullanarak mükemmel çağrı netliği sunabilir; bu da tüm çağrı katılımcıları için doğal bir konuşma deneyimi anlamına gelir. UC optimizasyonu ve aynı zamanda iki Bluetooth cihazını aynı anda eşleştirerek kullancııların cihazlar arasında kolayca geçiş yapmalarını sağlayarak hem esnekliği hem de çok yönlülüğü arttıran bir bağlantı performansı sunar. Son olarak, ADAPT 660, sezgisel ve akıcı bir deneyim sağlamak için Microsoft Teams için sertifika alıyor ve kullanıcılar uygulamayı kulaklıklı mikrofon setindeki Microsoft Teams için tasarlanmış özel buton aracılığıyla anında başlatabiliyor.

Ofiste durmayan tasarım

Şık ve çağdaş bir kulaklık olan ADAPT 660, hem ofiste hem de hareket halindeyken kullanılabilecek bir tasarıma sahip. Profesyonellerin tüm ihtiyaçları için mükemmel uyum sağlayan ADAPT 660, 30 saate kadar sıra dışı pil performansı ile gün boyu kullanım için optimize edilmiştir. Çift katlanabilir taşınabilir tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlayan günümüzün mobil işgücü için nihai ses arkadaşı. ADAPT 660, ister ofiste, ister işe gidip gelirken kullanıcıların verimliliğini arttırır.

Epos hakkında

EPOS, kurumsal çalışanlar ve oyun topluluğu için cihazlar geliştiren, satan bir ses şirketidir. Lider ve gelişmiş teknolojilere dayanan yeni kurulan Danimarkalı şirket EPOS, Kurumsal Çözümler ve Oyun kulaklıkları için tasarım, teknoloji ve performansa öncelik vererek tasarlanmış üst düzey ses çözümleri sunmaktadır.

EPOS, Latin ve eski Yunan dilinden türetilmiştir; destansı hikayeleri, konuşmayı ve şiiri tanımlamak için kullanılır. İsim, iletişim yollarını uygulayan ve sesin gücü yoluyla insan potansiyelini açığa çıkaran çözümler yaratmaya olan bağlılığımızı özetler. Küresel pazarda, 30’dan fazla ülkede ofis ve ortakları ile faaliyet gösteren EPOS, ses ve inovasyon konusunda 115 yılı aşkın deneyime dayanmaktadır.             

EPOS hakkında daha fazla bilgiyi www.eposaudio.com sitesinde bulabilirsiniz.

EPOS, 2020 boyunca Enterprise Solutions kulaklıklarını (Hava Trafik Kontrolü dahil) ve Gaming kulaklıklarını tamamen devralacaktır.

Demant hakkında

Demant, insanların çevrelerindeki dünyayla bağlantı ve iletişim kurmasına yardımcı olacak çözümler ve hizmetler sunan, dünya lideri bir ses ve işitme teknolojisi grubudur. İşitme cihazlarından işitme implantlarına, teşhis ekipmanlarından tüm dünyadaki akıllı ses çözümlerine ve işitme bakımına kadar her açıdan aktif olan Demant, yenilikçi teknolojileri ve uzmanlığı sayesinde insanların sağlığını, işitme ve iletişimini geliştirmeye yardımcı olur.

Bircom hakkında

1972 yılında kurulan Bircom, her büyüklükten ve her sektörden firmaya dünyaca ünlü markaların yanı sıra Xpeech, Callipso gibi kendi markalarıyla da yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunmakta; 2n, Akuvox, Audiocodes, Grandstream, EPOS, Teltonika, Yealink ve Dahua gibi tümü kendi alanında teknoloji lideri olan şirketlerin Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir.

Pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır.  Sektöründe öncü konumunda bulunan Bircom, kurumların bilişim ve telekom alanındaki ihtiyaçlarına en gelişmiş teknolojiler doğrultusunda en kapsamlı çözümleri, en yüksek müşteri memnuniyetiyle sunma anlayışına sahiptir. Bircom, ülke çapında daha yaygın ve geniş kapsamlı hizmet vermek hedefiyle çözüm ortakları ağını her geçen gün genişletmektedir.

Bilişim alanında da çalışmalar yürüten Bircom, en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye Programı’nda 2007, 2008, 2009, 2010, 2012, 2016, 2017 ve 2018 yıllarında listede 8 kez yer almaya başarısını göstermiştir. Bircom, yine Deloitte tarafından hazırlanan, Avrupa Ortadoğu ve Afrika bölgesinde ‘En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firmaları’ listelerine 2007, 2009 ve 2012 yıllarında girerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Önceki İçerikBiTaksi ve Fiat’tan koronavirüsle mücadelede örnek iş birliği
Sonraki İçerik“Kamuoyuna duyuru”