Esra Çoban “Annem ile her yere gitmekten çok keyif alıyorum

470

Her yıl renkli ve keyifli tatil rotaları belirleyen Blogger Esra Çoban, bu yılki tatil rotalarını, tatile dair hayallerini ve tatil bavulundaki favorilerine dair merak edilenleri MAG Ağustos sayısına anlattı. 

“Tatil için hayalim; sevdiğim insanla birlikte aşk şehri Portofino’ya gidip Splendido A Belmond Hotel’de kalmak ve Love in Portofino şarkısıyla romantik anlar yaşamak…”

Ünlü blogger Esra Çoban tatil rotalarına dair merak edilenleri, unutamadığı tatil anılarını, birlikte tatil yapmaktan en çok keyif aldığı tatil partnerlerini MAG okurları ile paylaştı. 

“Bu yaz tatil planlarım içinde en uzun tatilim, Bodrum. Haziran ve temmuz ayı boyunca Bodrumdayım. Sevdiğim bütün arkadaşlarım orada, hep birlikte çok keyifli vakit geçiriyoruz. Ağustos’ta düğünümüz var ilk hafta İstanbuldayım sonrasında annemin doğum gününü de kutlayıp Çeşme’ye geçeceğim” diyen Esra Çoban unutamadığı tatil anılarına ilişkin ise; “Açıkçası Londra’da yaşadığım her şey unutulmazdı. Orada çok güzel anılarım var. Mesela aralık ayı soğuğunda Winterwonderland’da salıncağa binmiştim. Salıncak yükseldikçe donmamız hiç unutamadığım anılarım arasında. Ağlanacak halimize kahkaha atıyordum” dedi.    

Tatil bavulunda olmazsa olmazlarını MAG okurları ile paylaşan ünlü blogger, “Bu sene tatil bavulumda en dikkat çeken ve fazla olan parça, şapkalarım. Ruslan Baginsky zincirli, Loewe’nin bucket şapkası, Valentino ve Gucci’nin kot şapkası ve Fendi knit band koleksiyonuma eklenenler arasında. Bir diğer olmazsa olmaz parça, beyaz elbiselerim” diyerek, en çok keyif aldığı tatil partnerlerini ise; “Her zaman söylediğim gibi ilk başta annem, onunla her yere gitmekten çok keyif alıyorum. Her şeyden önce o benim en yakın arkadaşım. Bir de aşkı unutmamak lazım, o da hep benimle” şeklinde ifade etti.