eFootball PES 2021 mobil 400 milyon indirmeyi aştı

170

Futbol yıldızı Lionel Messi bu büyük başarının kutlamalarına, özel bir röportajla katılacak. Ayrıca, kutlamalar çerçevesinde #MessiChallenge etiketiyle sosyal medyadan bir soru cevap etkinliği düzenlenecek ve yepyeni bir Unutulmaz An Serisi yayınlanacak.

07.04.2021 – Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı bir açıklamayla eFootball PES 2021 mobil oyununun iOS ve Android platformlarında 400 milyondan fazla kez indirildiğini duyurdu.

eFootball PES marka elçisi Lionel Messi, bu başarıyı bugün (7 Nisan) saat 14.00’da resmi PES Twitter hesabından yayınlanacak bir röportajla kutlayacak – LINK.

Bu röportaj aynı zamanda sosyal medyadan #MessiChallenge etiketiyle düzenlenecek bir etkinliğe de temel oluşturacak. Oyuncuların Messi’yle ilgili soruları cevaplayacağı etkinliğe 40 binden fazla kişinin katılması durumundaysa KONAMI, katılımcılara Lionel Messi’nin yer aldığı yepyeni bir Unutulmaz An Serisi (Iconic Moments Messi) hediye edecek. Katılımcılara yardımcı olmak için soru-cevap etkinliğiyle ilgili bazı ipuçları gün içerisinde paylaşılacak.

eFootball PES 2021’i ücretsiz olarak iOS (LINK) ve Android (LINK) cihazlar için indirebilirsiniz.

eFootball PES 2021 hakkındaki güncel haberler ve diğer bilgiler için şu adresleri takip edebilirsiniz: