DemirDöküm’le “Keyifler Tıkır Tıkır”

110

DemirDöküm, iki sene önce hayata geçirdiği “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” reklam kampanyasının yeni reklam filmi serisini yayınladı. Kampanyanın devamı niteliğinde 4 farklı film olarak hazırlanan seri, “DemirDöküm’le Keyifler Tıkır Tıkır” söylemi ile evlerde keyifli geçirilen anlara dikkat çekiyor.

Türkiye’de 65 yıldır iklimlendirme sektörüne öncülük eden DemirDöküm’ün “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” reklam kampanyasının yeni reklam film serisi yayınlandı. Dört farklı kısa film olarak hazırlanan yeni seride, “tıkır tıkır çalışan kombi” mesajına ek olarak DemirDöküm’ün olduğu evlerde keyifle geçirilen anlara vurgu yapılıyor. Hem TV hem de dijital mecralarda yayınlanan seride; sıcak bir banyo keyfinden bir bebeğin huzurlu uykusuna, evde ailecek kahve içmenin yarattığı paylaşım hissinden kedilerin çıkarttığı hırıltının tatlı gürültüsüne kadar evde geçirilen mutlu, huzurlu ve sıcacık anlar, dillere pelesenk olan “tıkır tıkır” jingle’ı ile hikayeleştiriliyor.  

DemirDöküm’ün her yaştan hedef kitlesi ve içinde bulunduğumuz pandemi süreci göz önünde bulundurarak hazırlanan seride, DemirDöküm’ün sunduğu peşin fiyatına 12 ay taksit ve 3 ay erteleme fırsatı ile 36 aya varan kredi fırsatının altı çiziliyor. Eğlenceli görsel unsurların kullanıldığı ve “hem alırken hem kullanırken kolaylık” mesajının verildiği reklam filmlerinde, tüketicilere sunulan ücretsiz keşif olanağının da altı çiziliyor. Cheil Worldwide Türkiye imzasını taşıyan seri, ulusal ve tematik televizyon kanallarının yanı sıra 34 radyo kanalında, dijital mecralarda ve sosyal medyada da yayınlanacak.

KÜNYE:

Reklamveren: Türk DemirDöküm Fabrikaları A.Ş

Bilge Kıran – Pazarlama Direktörü

Başak Bilgin – Marka Müdürü

Reklam Ajansı: Cheil Worldwide Turkey

Facebook

https://www.facebook.com/DemirDokumTR/

Instagram

https://www.instagram.com/demirdokumtr/?hl=tr

Twitter

Önceki İçerikLG bulaşık makineleri üstün temizlik ve hijyen sağlıyor
Sonraki İçerikSon 12 ayda şirketlerin yüzde 61’i iç tehdit saldırısına maruz kaldı!