COLIN’S Jeans Fest, yeni sezonda sevenlerine bir sürpriz yapıyor

67

Jean odaklı moda ürünleriyle gençlerin hayattan daha fazla keyif almasını hedefleyen COLIN’S, pantolon, şort, ceket gibi tüm jean ürünlerinde geçerli jean festivalini Türkiye’de 10 Eylül’de başlatıyor. 10 Eylül – 8 Ekim 2020 tarihleri arasında COLIN’S Jeans Fest kapsamında jean alışverişi yapan herkes, bir sonraki alışverişinde geçerli olacak indirimler kazanıyor. Bir jean ürünü alan COLIN’S severler yüzde 20 indirim kazanırken, iki ve üzeri jean ürünü alanlar ise yüzde 30 indirim kuponuna sahip oluyor. Kampanyaya katılmak isteyenler colins.com.tr üzerinden dealışveriş yapabiliyor.

Alışverişi festivale dönüştüren COLIN’S, gençleri ve kendini genç hissedenleri 10 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında mağazalarında ve colins.com.tr’de bekliyor.

COLIN’S Hakkında

Eroğlu Grubu tarafından 1983 yılında İstanbul’da kurulan COLIN’S, global arenada önemli başarılara imza atıyor. 1986 yılında İstanbul’da açılan ilk mağazasından sonra hızla büyüyen marka; bugün Türkiye, Rusya, Ukrayna, Belarus ve Romanya başta olmak üzere 38 ülkede 600’ü aşkın mağazaya ulaştı. Bir dünya markası olma yolunda büyük gelişim gösteren COLIN’S, modaya kazandırdığı ve dünyanın tercih ettiği ürünleri ile büyük beğeni topluyor.

Önceki İçerikFurkan Lüleci’den sosyal medyada veri güvenliğinizi sağlamak için 5 ipucu
Sonraki İçerikÇocuğumu teknoloji bağımlılığından nasıl korurum?