Caresse Bodrum’da “Design My Dream” konsept mağazası açıldı

332

“Design My Dream” konsept mağazası, Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, kompleksi içinde açıldı. 

Design My Day projesi ile kişisel zevklere uygun programlar hazırlayan Caresse Bodrum, Caresse Bodrum otel ve rezidanslarının da tasarımcısı uluslararası otel, lüks rezidans ve villa projeleri ile dikkat çeken Vizon Design ile birlikte “Design My Dream” konsept mağazasını özgün bir alışveriş deneyimi yaşatmak için açtı.

“Design My Dream” konsept mağazasının ilk açılış gününde yapılan sürpriz Pazar ritüeline de Caresse Bodrum’da kalan otel misafirleri ve Residence sakinleri tanık oldu.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse Bodrum’da açılan mağazadaki ilk etkinlikte Volkan – Sanem Büyükhanlı ve Vizon Design Sahibi Onur-Burçin Özgül hazır bulundular.

Caresse Bodrum’da konaklayan misafirlerden Beren Saat-Kenan Doğulu, Abdullah Burnaz, Selhan Aloğlu ve residence sakinlerinden Asuman-Hüsnü Güreli, İlkem-Alp Topçuoğlu, Kubilay-Aslı Karaçor,  Alp Nuhoğlu, Halil Korkmaz ve Savaş Yılmazer de  uğrayarak mağazanın ilk gününde dostlarını yalnız bırakmadılar.

Amerika’nın ünlü dekorasyon markası Mackenzie-Childs’ın da mağaza içinde özel bir bölümde Bodrum tutkunlarına özel dekorasyon ürün ve objeleri yer aldı. MacKenzie-Childs Türkiye distribütörü Berrin Ak’ın da katıldığı buluşmada seneye Caresse Bodrum’da, Vakko Mare’nin yanında kendi mağazalarının da açılacağı sürprizi paylaşıldı.

Bir dünya markası haline gelen tasarımları ile dünyaca ünlü isimlerin de tercih ettiği genç Türk moda tasarımcısı Gül Hürgel’in de yaz ve yeni koleksiyon parçaları da özel olarak “Design My Dream”de yerini aldı.

Caresse Bodrum’un yatırımcısı Volkan – Sanem Büyükhanlı ve Vizon Design işbirliğinde açılan “Design My Dream” konsept mağazası Bodrum’da sıra dışı bir mağaza deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Mağazada high-end tasarımcılardan, cafeye, sanat galerisinden kitaplara, mobilya ve özel objelere kadar birçok farklı konsept bir arada olacak. Bodrum’da alışagelmişin dışında kişiye özel bir proje tasarım hizmet ve deneyimi de ilk kez “Design My Dream” ile verilecek.

Design My Dream, genç tasarımcıları desteklemek için sık sık onların koleksiyonlarına yer verip, mağazada onlar için etkinlikler de organize edecek. Büyük metropollerde alışık olduğumuz konsept mağazalarına bir resort alternatifi olarak açılan Design My Dream,  50 adet farklı markayı bünyesinde barındıracak. 

Türk moda dünyasının en önde gelen markası Vakko’nun Vakkorama, Vakko Mare ve Vakko Patisserie markaları ile birlikte  Design My Dream” konsept mağazası da yeni sezon ürünleri ile Bodrum tutkunlarının da gelerek çok keyif alacakları sıra dışı resort alışveriş deneyimini Caresse Bodrum’da  yaşatmaya devam edecek.

Design My Dream

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum

Adnan Menderes caddesi No: 89, Asarlik Mevkii PK 225, Bodrum, 48400, Türkiye 
Tel: +90 252 311 36 36  – Faks:+90 252 311 36 46

E-mail : [email protected],  [email protected]

Www.caresse.com

Önceki İçerikTatilden şehre dönenlere Domino’s’tan “hoş geldin” fırsatı!
Sonraki İçerikPaşabahçe mağazaları evinizi sonbahara hazırlıyor