Berat kandilinde Modanisa canlı yayın konuğu Selman Okumuş

171

Evde kaldığımız süreyi daha keyifli hale getirmek için #ModanisaİleEvde kal hashtag’iyle instagram hesabından canlı yayınlar yapan Modanisa, Berat kandili kutlaması için bugün saat 21.30’da  Türkçe Uluslararası ezbere “Kur’an-ı Kerim Okuma Yarışmalarında” aldığı derecelerle bilinen Selman Okumuş’u instagram hesabına canlı yayın konuğu olarak alacak.

#ModanisaİleEvdeyiz instagram canlı yayınları diyetisyen, psikolog gibi konusunun uzmanı sevilen kişileri ağırlamaya devam edecek. Canlı yayınlara katılmak için, Modanisa instagram hesabını takip edebilirsiniz: www.instagram.com/modanisa/

Modanisa.com Hakkında, www.modanisa.com

2011 yılında kurulan ve hızla gelişen küresel modest moda sektörünün öncülerinden Modanisa.com, Türkiye’nin ilk uluslararası e-ticaret ve online giyim platformudur. 2016’da İstanbul’da ilk kez gerçekleştirmeye başladığı Modest Fashion Week ile Türkiye’yi modest modanın dünyadaki merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefleyen Modanisa.com, International Business Excellence Award tarafından verilen “E-ticaret ve Dijital Deneyim” ödülünün yanı sıra BAE tarafından verilen İslami Ekonomi Ödülü’ne layık görüldü. Dünyada aylık 20 milyon ziyaretçiye ulaşan ve 140’a yakın ülkedeki müşterilerine siparişlerini kargolayan Modanisa.com, çoğunluğu Türkiye’den 850 marka ve tasarımcıyı dünyaya taşıyor. Gündelik giyimden gece elbiselerine, spor kıyafetlerden mayolara ve aksesuarlara kadar 75.000 adet ürünü 5 kıtadan müşterileriyle Türkçe, İngilizce, Arapca, Fransızca ve Almanca olmak üzere 5 farklı dilde buluşturan Modanisa.com, son 3 yılda üst üste Türkiye’nin e-ihracat şampiyonu oldu.