Bella Maison nevresim takımları uykunuza renk getirecek

389

Rahat bir uyku güne mutlu başlamanın anahtarı… Enerjik hissetmek, gün boyu konsantre olabilmek ve huzurlu bir gün geçirmek uykuyu yeterince almaktan geçiyor. Bella Maison da özgün tasarımlara sahip birbirinden şık nevresim takımlarıyla kaliteli uykuyu renklendiriyor.

Yüksek standartlarda özgün tasarımlara sahip ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla buluşturan Bella Maison’un yeni modelleri arasında öne çıkan Brenta nevresim takımları hem renkli hem de sade renk seçenekleriyle her tarza hitap ediyor. %100 pamuktan 52 tel dokuma sıklığında kaliteli kumaşlardan üretilen nevresim takımları, antrasitin maskülenliği, hardalın enerjisi, kremin yarattığı dinginliği ve huzuru fırfırın naifliğiyle zenginleştiriyor. Keten benzeri dokusuyla salaş fırfırlar ve dantel gibi detaylarlarla hareketlendirilmiş tasarımlar, yatak odalarına lüks bir dokunuş katmak isteyenlerin favori parçaları arasında yerini alıyor.

Bella Maison, keyifli bir uykunun tadını çıkarmak isteyenler için tek ve çift kişilik modellerin yanı sıra king size boyutlarındaki nevresimleri çarşaf, yastık kılıfıyla sunuyor. %50’ye varan indirimin devam ettiği nevresim takımlarına ise Bella Maison’un seçkin mağazalarından ve www.bellamaison.com online satış sitesinden ulaşılabiliyor.

Önceki İçerikElçin Sangu, ‘Kız Sözü’ verdi!
Sonraki İçerik“Su ödemeleri ve su yüklemeleri uzaktan da yapılsın…”