Ariş Pırlanta Sadakatsiz dizisine sponsor oldu

572

Ariş Pırlanta, milyonların büyük bir heyecanla izlediği Kanal D’de yayınlanan Sadakatsiz dizisine sponsor oldu. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı başarılı dizi yeni sezonda Türkiye’nin, adı pırlanta ile özdeşleşmiş en köklü ve güvenilir markası Ariş’in katkılarıyla izleyicileri ile buluşacak.

Ariş’in eşsiz ışıltısı dizi takipçilerini de saracak

Tasarımlarıyla mücevher sektöründe trendleri belirleyen Ariş Pırlanta, eşsiz ışıltıdaki takılarıyla en mutlu günlerinizde olduğu gibi dizi keyfinizde de sizleri yalnız bırakmayacak. Benzersiz seçeneklerdeki, göz alıcı ürünleri ile size eşlik eden Ariş Pırlanta, Sadakatsiz dizisin sponsor olması ile birlikte önümüzdeki haftalarda takipçilerine çok özel sürprizler de sunmaya hazırlanıyor.

Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, yüzlerce şık tasarımlardan oluşan tüm koleksiyonları ve ürünleri, www.arispirlanta.com ile Ariş mağazalarında sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini instagram (aris_pirlanta) facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.