Alessandra Ambrosio, Tommy Hilfiger tasarımlı pozlarını paylaştı

174

NE GİYDİ:        Tommy Hilfiger, Brezilyalı süper model Alessandra Ambrosio’nun TOMMY HILFIGER tasarımı giydiği fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştığını duyurdu.

Alessandra Ambrosio’nun üzerindeki bayraklı trikoyu da içeren HILFIGER COLLECTION, dünya çapında seçili TOMMY HILFIGER mağazalarında satılıyor.

NEREDE:          Malibu, ABD

Linkler:

View this post on Instagram

Talkin' 'bout my girl ❤️‼️✨

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Tommy Hilfiger hakkında:

Aralarında TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS’in de bulunduğu bir marka portföyüne sahip olan Tommy Hilfiger, lüks giyim, tasarım ve yaşam tarzı ürünleri alanında dünyanın en tanınmış gruplarından biridir. Grup, erkekler için tailored ve spor giyim koleksiyonları, kadınlar için hazır ve spor giyim koleksiyonları, çocuk giyim, denim, iç giyim (bornoz, ev ve uyku giyim dahil), ayakkabı ve aksesuar alanında üstün kaliteli ürünlerin tasarımına ve pazarlanmasına odaklı faaliyet gösteriyor. Ayrıca seçkin lisansörleri aracılığıyla gözlük, saat, parfüm, mayo, çorap, küçük deri eşyalar, ev eşyaları ve valiz gibi tamamlayıcı yaşam tarzı ürünleri sunuyor. TOMMY JEANS ürün grubunda kadın ve erkekler için jean ve ayakkabılar, aksesuar ve parfümler yer alıyor. TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS markaları altında satılan ürünler, TOMMY HILFIGER ve TOMMY JEANS mağazalarından, seçkin çok katlı mağazalardan ve diğer online kanallardan oluşan geniş bir ağ aracılığıyla ve ayrıca tommy.com üzerinden dünyanın her yanında müşterilere sunuluyor.

PVH Corp. hakkında

PVH, dünyanın en beğenilen moda ve yaşam tarzı şirketleri arasında yer alıyor. Modayı ileriye taşıyan markaları geliştiriyor ve büyütüyoruz. Portföyümüzde ikonik TOMMY HILFIGER, CALVIN KLEIN, Van Heusen, IZOD, ARROW, Warner’s, Olga ve Geoffrey Beene ile dijitale odaklı True & Co. iç giyim markası yer alıyor. Bunların yanı sıra tanınmış ulusal ve uluslararası markalar altında çeşitli lisanslı ürünleri de pazarlıyoruz. PVH olarak 40’tan fazla ülkede faaliyette bulunan 38.000’i aşkın iş ortağıyla çalışıyor, yılda yaklaşık 9,7 milyar $ ciro elde ediyoruz. Bunların tümü Bizim Gücümüzü gösteriyor. Bunların tümü PVH’nin gücünü ifade ediyor.

Bizi takip edin: Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn.

Önceki İçerikSinoz’dan alışverişin kolay yolu: Sinoz Aplikasyon
Sonraki İçerikModern banyolar için ikonik bir tasarım